Hogyan tudnám kiszedni a babaruhákból a bukás miatti sárga foltokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat bukik a babám, és csak mostanában kezdtem el előkét használni. Viszonz már így is teljesen lesárgultak a bodyk. Van valakinek bármi ötlete, hogyan tudnám kiszedni a foltokat? Vagy esélytelen?
2017. aug. 14. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bukás sima mosással is kiment, de esetleg dörzsöld be wanish szappannal, és úgy áztasd 1 órát, mielőtt kimosod.
2017. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A DM saját márkás marha epe folttisztító szappanját és a Zöldbolt márka Folttisztító sóját használom egyszerre és mindent kiszed. Az első 150Ft körül, a másik 1000Ft körül van (fél kiló)


Lehet színeshez is használni, nem bántja az anyagot sem.


A szappannal alaposan bedörzsölöm a foltot, szórok rá a sóból és enyhén nedvesen tartom egy napig. A só dolgozik a kevés vízben. Másnap áztató levestől mehet mosásba a többi ruhával együtt.

2017. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A makacsabb foltokat és sima szappannal dörzsölöm át, mielőtt bedobom a gépbe. Jelenleg Baba szappan van itthon, nekem ez is kihozza. De a Vanish szappan állítólag tényleg nagyon jó.
2017. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. aug. 16. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!