Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 12 éves fiú gyereknek még...

12 éves fiú gyereknek még vesztek szandált és ha igen milyet?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

A ferjem 40 eves es hord szandalt. Sot, apukam is hordott 70 evesen.

Hogyhogy milyet ? Ami tetszik neki. Had dontson mar errol egy kamasz.

2017. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy 12 éves fiú el tudja dönteni, milyen lábelit szeretne hordani. :)
2017. okt. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Ha lenne 12 éves fiam, én vennék neki. Kivéve, ha azt mondaná, hogy úgysem veszi fel, mert ciki.

De ha vagyonos lennék, akkor is vennék neki, ha cikinek érzi, mert lehet, hogy otthonra felvenné, vagy egyszerűen csak meggondolná magát. De ha eleve nincs szandálja, akkor hiába is gondolná meg magát, nem tudna mit felvenni, hiszen nem biztos, hogy ezzel nyaggatná a szüleit, hogy inkább mégiscsak vegyenek neki egyet, lehet, hogy szégyellne kérni.

2017. okt. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2017. okt. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 12 évesen már cikinek találta a szandált és hiába próbálkoztam,már nem tudtam meggyőzni.Pedig jó dolog nyáron,de ennyi évesen már el tudja dönteni,mit szeretne felvenni.
2017. okt. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem utálná télen a hóban. Vegyél inkább csizmát.
2017. okt. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem van szandálom 18 évesen, nem tom mér lenne ciki. Nyáron általában jobb mint a cipő.
2017. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Zokni nélkül!
2017. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!