Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Másfél éves gyereknek szandált...

Másfél éves gyereknek szandált vagy szandálcipőt érdemes nyárra venni inkább?

Figyelt kérdés
Nyilván mindkettőt fogok venni, de az egyikből valószínűleg minőségibb (újat) szeretnék venni és nem tudom eldönteni, hogy melyikre áldozzak többet.

2015. márc. 11. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de mi az a szandálcipő?
2015. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
zárt orrú szandál
2015. márc. 11. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyárra szandált inkább. Nem adnék rá dögmelegben olyat, aminek zárt az orra.
2015. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a szandálcipőt szeretem, nem látom mindenhol, hogy a fűben mi van, mibe lép, így nyugodtabban engedem mindenfelé.
2015. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig csak egy cipőt tudok venni szezononként a lányomnak, szandálcipője volt másfél évesen nyáron, most idén 2,5 évesen szintén ilyet veszek.

Mi rengeteget mászkálunk réten a kutyánk miatt, ebben biztonságosabban tud közlekedni, így is-úgy is meleg van nyáron, nem azon a plusz 1-2 centis anyagon múlik, hogy izzad a lába és így az ujjai is védve vannak.

2015. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!