Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mi a tapasztalatotok a Pepcos...

Mi a tapasztalatotok a Pepcos gyerekkabátokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nálunk még csak most nyitott ilyen üzlet, nem tudom milyen minőségűek, mennyire tartósak a kabátok pl?

2017. nov. 14. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Én egyszer vettem ott kabátot a 3 évesemnek,egy hónap után szétnyílt rajta a cipzár,már csak kicserélni lehetett volna,

természetesen horror áron....

Inkább vegyél máshol kabátot többért,ami több évig jó,mint a Pepcos kabátokat kelljen (jó esetben) évente cserélgetni...


Mielőtt még valaki lepontozna!

Ez nálunk volt,lehet hogy csak mi voltunk ilyen szerencsétlenek,és más meg évekig elvan a Pepcoban vett kabátjával. :D

2017. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk eddig minden tökéletes volt. Egy téli overál és egy átmeneti kabátot használtunk el onnan. Semmi probléma nem volt.

Bár ugye ez csak egy évszak volt, mert kinőttük, lehet, hogy több évet nem bírna ki.

2017. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Második télnek megyünk neki ugyanazzal a pepco-s kabáttal és semmi bajunk vele.

Egyébként az a tipikus, hogy egy kabát=egy szezon, úgyhogy sokat nem veszít az sem, akinek egy szezon alatt tönkremegy.

2017. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Lányomnak onnan van tavalyrol kabátja és még mindig jó rá semmi baja .
2017. nov. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Amit tavaly vettem a Pepcoban, az nem volt annyira szépen varrva, de Sehol nem jött szét.

Idén nagyon kis aranyos kabátot vettem, eddig jól bírja.


Nálunk 1 kabát 1 tél (kinövi) és annyit aPepco-s is kibír.

2017. nov. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam a pepcosnak szétnyílt a varrása, megvarrtam. Kibírta a telet, idén már kicsi. Melegnek meleg volt, szóval gondom nem volt vele, a varrást sem bántam, mert csak játszósnak vettem. Idén turiban találtam jót, de ha nem találtam volna, lehet most is ott veszem a játszós téli kabátot.
2017. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a pepco-s termékeket, szerintem rossz minőségüek, azért ilyen olcsók. Eddig bármit vettem ott kb 2 mosás után tönkrement (pl. összement nagyon, elengedte a varrás stb.)
2017. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!