Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a H & M-es body-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdemes ott kisruhákat venni?

2014. szept. 3. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ott éri meg venni baba-gyerek ruhát venni igazán.Jó minőségű, divatos és nem túl drága.Sok akció van. Pl. bodyból augusztusban volt olyan ,hogy 2-t fizetsz 3-at vihetsz. Így 24p0 Ft volt 3 body. De ezt legginssel is lrhetett variálni. 2 body 1 leggins vagy 3 leggins stb...
2014. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem. Amit a nagynak vettem 4 éve,azt használja most a Kicsi. (szóval nagyon bírja a strapát)

Kedvenceim az átlapolós body-k :)

2014. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*2400 Ft
2014. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szépek, kellemes anyagúak, de szerintem közel nem olyan tartós, mint pl. a Next. Egy gyereket azért bőven kiszolgálnak és formatartóak is. Én inkább felsőruhát veszek ott.
2014. szept. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem is jó minőség és érdekes a méretezése kicsit nagyobb, legalábbis mikor pl a c&a-s már kicsi, akkor a még ugyanolyan méretű h&m-es body tökéletesen jó még. A másik amit szeretek benne, hogy patentos a vállnál, ha kicsit nagyobb, akkor sincs kivágva a gyerek a melléig mint a borítékos megoldásnál. főleg mikor már hason van és nyomja fel magát, meg később is jó, hogy kicsit zártabb a nyaka.

De amúgy nézz szét inkább turikban, teljesen jó minőség van ott is, sokkal olcsóbb. Az elején én is h&m c&a-ban vettem ruhákat, jó is a minőség, csak drága hosszútávon. Így már turizom és használtan vadászok, sokkal olcsóbb és sokszor szinte új még.

2014. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jók a H&M-es bodyk. Felsőruhát nem veszek ott, mert minden babán az jön szembe. Az egyik válaszoló írta a Next bodykat, tényleg nagyon jók!
2014. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat.

Next bodykat hol lehet venni?

2014. szept. 3. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
nextdirect.com 22 euro felett ingyen hozza a dhlfutár 2-3 napon belül.
2014. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi
2014. szept. 3. 13:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jónak tartom a H&M bodykat.

A Scamp mellett a másik kedvencem évek óta.

2014. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!