Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ki mennyire Disney rajongó a...

Ki mennyire Disney rajongó a baba dolgokban? Miért?

Figyelt kérdés
Miért ekkora szám a disney az anyukáknak? Sokszor olvasom hogy keresnek rucit de csak figurasat, meg óriás masnikat aggatnak a pici babára.
2017. dec. 14. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Mert szerintük aranyos és az való nekik


Mi mindig normális ruhákat veszünk, amit egy felnőtt is felvehetne akár

2017. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is aranyos egy bizonyos mértékig. Amikor látok egy ruhacsomagot amiben 20 ruhabol 19 minnie4 meg helló kitty stb, nem értem :)
2017. dec. 14. 22:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok mániás, mindig olyat veszek ami tetszik. Ha épp van rajta minta ha nincs. Attól tudok ki akadni hogy a sogórnőm mindig a legcsicsásabb Mickey egeres meg Micimackós ruhákat veszi a fiamnak
2017. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Az én lányom 3 éves. Szereti a hercegnős cuccokat, van is neki, de nem sok. A legtöbb ruhája alap darab, vagy minta nélküli, vagy egyszerűbb mintás. Fölöslegesnek érzem, hogy mindene Disney figurás legyen, mert 1) úgyis kinövi pár hónapon belül, 2) nagyon drága lenne, 3) odaveszne a varázsa, nem lenne meg az öröm, hogy kijött a mosásból a Disney pulcsi és holnap fel lehet venni.


Kicsi babáknak, akiknek még nem igazán vannak ilyen kedvenceik, abszolút fölöslegesnek tartom a figurás ruhákat. Nem azt mondom, hogy ellenzem, de azt pénzkidobásnak tartom, ha valaki mást nem hajlandó ráadni a gyerekre, csak Disney mintás ruhát, ami háromszor annyiba kerül, mint a minta nélküli.


Egyébként mindenki abba öltözteti a gyerekét, amibe szeretné, amíg a gyerek számára az adott ruha vagy dísz nem kényelmetlen.

2017. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Én sosem szerettem ezeket, de a média a boltban rákényezerített valamilyen formában. Mármint pl a legkisebbnek tán 1 ilyen cucca van pizsama Minnie, de Bambi van a kabátján... az is disney.

A lányom megvan bolondulva a Jégvarázsért!

De úgy rendesen! Tehát olyan tányér, evőeszkőz bugyi cipő minden minden minden... én már hányingert kapok tőle. Mondom beki uncsi már Elsa királynő de azt mondja nem! Az is disney= média

A fiam él hal a verdákért. Diseny!

Dettó mint a lányom!

Na mondjuk ő még beéri egy kutyával is de már ő is mindent autósba akar!

Ez mind a média a vagy tudatosan vagy kicsit tudat alatt súlykolnak az emberbe!

Engem nem is a gyerek Minnie borít ki hanem az a felnőtt nőn is az van!

Na az kiveri a biztosítékot nálam!

2017. dec. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden minden minden star wars mintás kell legyen. Már rosszul vagyok ha vásárolni kell. Azt hinné az ember star wars mintás kabát nincs de van!
2017. dec. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ezeket a cuccokat. A meséket igen, de a figurás ruha nem jön be. A 4 évesemnél most beköszöntött a Jégvarázs korszak, így neki veszek néha ilyen cuccokat, de szerencsére nem olyan, hogy akkor most mindig azt akarja felvenni, hanem ugyanannyit hordja, mint a többi cuccot.
2017. dec. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ezekért oda. Minnie egereset egy-kettőt még veszek a lányomnak, de pl a Hello Kittyt meg a Micimackót annyira utálom, hogy a világból ki lehet vele kergetni. 2,5 éves a lányom, hálistennek még nincs Jégvarázs korszak, és majdnem tökmindegy neki, mit adok rá, úgyhogy még én választok :D van talán 1-2 Mása és a medvés ruhája, azt szereti, de az se ilyen mániás szinten.
2017. dec. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat de úgy látom rajongó anyuka nem tévedt ide :)

az normális mikor maga a gyerek szeretné és el tudja mondni, tehát az ő rajongása eredménye a két tucat mese ruha. de babák? tehát ott az anyuka "rajongása". amikor a pihenőszék, a játszószőnyeg....stb minden minnies. kicsit fura.

2017. dec. 15. 07:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rajongó, soha nem is voltam, de teljesen megértem, ha valaki olyan cuccokat vesz a babának, amit ő szeret. A baba még kicsi, nem tudja megmondani, milyet szeretne, így értelemszerűen a szülő olyat vesz, ami neki tetszik. De fentebb is írtam, butaságnak tartom, ha egy kisbabának csak Disney-s ruhái és kiegészítői vannak, mert mást nem hajlandó megvenni a szülő. Vannak szép és aranyos babaholmik Disney minta nélkül is. Én pl. a Gyűrűk Urát szeretem, van is pár olyan holmim, de nem azzal van tele az összes szekrény. Apuka Marveles, ő is ugyanígy van ezzel. És ugyanígy a gyereknek is csak néhány hercegnős ruhája van.
2017. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!