Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ki mennyire Disney rajongó a...

Ki mennyire Disney rajongó a baba dolgokban? Miért?

Figyelt kérdés
Miért ekkora szám a disney az anyukáknak? Sokszor olvasom hogy keresnek rucit de csak figurasat, meg óriás masnikat aggatnak a pici babára.
2017. dec. 14. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pontozzatok le, de szerintem sok disney-s ruha gagyi műszálas. Vagy csak felénk vagy nem tudom, de én nem szeretem a gyermekeimre adni.
2017. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Norman Bates ***** válasza:

En 25 hetes vagyok elso babaval, mi disney baby babaruhakat vettunk eddig, mert azt talaltam aranyosnak. Nyilvan a babanak mindegy lesz, viszont hasznaltat nem szeretnenk venni, az uj babaruhak meg hasonlo arban vannak, mindegy hogy disney vagy sem (itt angliaban legalabb is).

Mi nem akarunk csicsazni meg nagy masnikat aggasztani majd a babara, legtobb rucibol feheret veszunk, de nem szolok le azt aki maskepp csinalja.

Ne stresszelj ennyire azon, hogy mas anyukak miben jaratjak a babajukat/kisgyerekuket, ugyanugy ahogy ok sem kattognak azon, hogy te miert masmilyen markat/ hasznaltat veszel. Ez megint az a tipikus kakan is csomot keres kerdes :/

2017. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én szeretem a minnie mintát, de közel sem abból áll ki a ruhatára. Sőt, ha felnőtt ruhában találok, ami tetszik, jól áll, minnies, simán felveszem :)
2017. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!