Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Minden leggings-ként árult...

Minden leggings-ként árult ruhadarabot a leggings szabályai szerint adtok a gyerekre?

Figyelt kérdés

A leggings nem nadrág, önállóan ugyebár nem ajánlott, csak hosszú pólóval, ruhával... tény.


Viszont amire kérdésem vonatkozik, az az, hogy megfigyeltem, hogy mindent leggingsnek neveznek az áruházak polcain, ami nem farmer vagy melegítő,

holott az ilyen ruhadarabok többsége nem cuppanós, nem bevágó harisnyaszerű ruhadarab, hanem szimpla gumis derekú pamutnadrág. Csak rövidebb leggings-nek nevezni.


Az ilyet is csak tunikával adjátok az ovis korú gyerekre?

Tehát ami nem vág be, nem tölti ki a gyerek...


2018. jan. 1. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom állapítani felirat nélkül is a ruhadarabokról, hogy micsoda. Amúgy én úgy döntöm el, hogy ha ránézek és én vennék rá szoknyát, akkor ő is kap, ha sima pamutnadrág feeling, eláll a testétől, akkor nem kell szoknya.
2018. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Én csak testnadrágnak hívom! :D Van amit simán ráadok a gyerekre sima pólóval. Sőt ha belegondolok bármelyik testnadrágját ráadom úgy. Vékony kislány, nincsenek átlátszós darabjai nyilván. Gyerekekre nem vonatkozik a leggings szabály sztem. :)
2018. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon figyelek a gyerekeim esztétikus öltöztetésre, de a leggingsként árult nacik nagyrészét simán ráadom normál pólóval, főleg oviba bentinek. Játszótérre, utcára normál nadrágot adok rá, vagy olyan leggingsnek nevezett nadrágot, ami inkább normál kinézetű, és én is felvenném nadrágnak. Ami nagyon hajaz a felnőtt leggingsre, azt pizsinek, itthoninak használjuk. Én amúgy nem igazán öltöztetem leggings-tunika vagy leggings-ruha kombóba, én se hordom.
2018. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Én az ilyen legingseket poloval adtam rá mindig lányomra ,vagy ruhával .
2018. jan. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán ráadom pólóval a leggings nadrágot az 5 évesre, de lehet a tizenèvesre már nem fogom.

Alkalomra szoktuk általában tunikával, szoknyával, mert a játszótérre, óvodába kaz nem olyan praktikus.

2018. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én alkalmazom a szabályt magamnál is és a lányomnál is. Ami igazi leggings, az csak tunikával vagy szoknyával. Vannak neki is és nekem is testhezálló nadrágjaink, de ezek rendes nacik, azokat simán hordjuk pólóval. :)
2018. jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, én is simán ráadom az ovis lányomra a leggingset mindenféle szoknya nélkül, egy pólóval vagy egy hosszúujjúval. Ha van tunika, akkor azzal, de egyébként nincs szabály. Egy ovison teljesen normálisan néz ki a leggings, olyan, mint egy szűk nadrág.
2018. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Simán rálehet adni egy óvodásra pólóval. Tizenévesekre is rálehet adni hosszú pólóval.

[link]

[link]

2020. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!