Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiröhögnének, ha tőlem szokatl...

Kiröhögnének, ha tőlem szokatlan ruhadarabot kezdenék el hordani? Felvegyem a cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Először is, tudom hogy erre sokan azt írják majd, hogy mért érdekel mások véleménye; igazából nem halok bele, de azért nem tesz jót a közérzetemnek ha nevetség tárgya vagyok, akkor sem ha az átlag magyar szemnek szokatlan stílusom-hajszínem-stb miatt már volt időm megedződni ebben. Tudom hogy lehet unjátok már a sok ilyen kérdést, de érdekel az emberek véleménye + kicsit tanácstalan vagyok. Általában az öltözködésem úgy alakul, hogy ami tetszik azt hordom, és az ízlésem kicsit szokatlan, szóval általában sok időt meg körültekintést igényel amíg beszerzek 1-2 új ruhát, meg gyakran varrok, átalakítok, stb(a japán utcadivat néhány irányzata jön be, inspirál, stb), szóval így nem nagyon hordtam még cicanadrágot mert nem igazán volt rá igényem, kívül esett az ízlésemen. Meg bevallom nem is nagyon akartam, mert úgyis minden 2. lányon az van. Viszont kaptam karácsonyra egyet anyukámtól, fekete, a belseje meg nem is tudom minek hívják az ilyet, nagyon puha és meleg, mint azok a termo pulcsik, szóval a lényeg, hogy meleg, vastag, kicsit sem látszik át. És végül is kényelmes, semmi bajom vele és már csak azért is szeretném hordani, hogy ne legyen fölösleges az ajándék. Anyukám örömmel vette, hogy jaj látta, hogy sok lány hordja, biztos jó, stb, én meg nem akarnám felróni neki a világért sem, hogy sose érdekelt hogy öltözködnek a többiek, mentem a saját ízlésem után. A hosszú felsőket kedvelem, szóval elég sok van, természetesen max. azzal venném fel, nem ilyen rövid pólókkal. Nem lenne furcsa? Nagyon megszólnának mert eddig sose hordtam ilyet? Meg itt is elolvastam pár kérdést, és elég szigorú az emberek véleménye erről a ruhadarabról úgy alapjáraton. Leginkább az nem tetszett hogy sokan egyszerűen lek*rvázzák azt, aki ilyet hord. Most akkor k*rva leszek, mert kaptam egyet karácsonyra, és nem szeretném az ajándékot a szekrénybe dobni használatlanul? :/ Meg kicsit aggódom, hogy megfelelő-e a lábam hozzá. Elég vékony, bár picit izmos mert sok évig sportoltam korábban, viszont enyhén görbe is... Képet max. akkor, ha nagyon muszáj...
2011. dec. 25. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vedd fel nyugodtan, ha neked is tetszik.

Mondjuk tényleg nehéz, nekem is volt már, hogy ajándékba kaptam valami ruhát, és nem igazán tetszett, de az meg sértő lett volna ha sosem veszem fel...

De ha felvennéd szívesen, akkor rajta :) És ne hidd azt, hogy ilyet csak pálcikalábakkal lehet felvenni, ha izmos a lábad, az előny is lehet :)

2011. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes, normális választ:) Igazából nem is arról van szó hogy nem tetszik, bár igaz nem egy hú de nagy szám, meg másféle ruhák tetszenek általában, de mindig úgy gondolkodok iylenkor, hogy hogyan tudnám belekombinálni a stílusomba, és szívesen felvenném, inkább attól félek, hogy megszólnak. Túl sokan szidják a cicanadrágot hordó lányokat ahogy itt elnézem, és nincs kedvem két oldalról is kapni a sarat, az egyik a szokatlan kinézet(főleg hajszín), másik meg már a nadrágom miatt is :/ A lábammal meg félreértés, nem az a baj hogy izmos, sőt sajnos már alig izmos mert 3-4 éve abbahagytam a sportot, inkább hogy nem-e túl vékony, mert eléggé soványnak mondanak, és van egy szép kis távolság a két lábam között akkor is, ha összezárom +csámpás vagyok:(
2011. dec. 25. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

szia! szerintem nyugodtan vedd fel főleg ha vastagabb is, mert ugye értelem szerűen kicsit vastagítja a lábadat, felveheted hoszított felsővel, és mondjuk melléjüük felveszel japános kiegészítőket láncokat meg stb meg hozzá illő cipőt =)


sook cicanadrágos lányt azért szólják meg mert ilyen szaggatot meg ilyen rövid pólókal kivan meg tűsarkúkal szóval ilyeen r*bancosan néznek ki


nem fog senkise kigúnyolni hogy felveszed =)

de ha úgyvan esetleg tudnál privbe képet? mert ha látnám még tudnék segíteni hogy hogyan is tudnád a te stílusodhoz közelebb hozni:) hirtelen nem tudom hogy neked milyen a japán utca divat:D, pedig énis szeretem a japános dolgokat , meg animéket stb:D

2011. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom őket azért is ribizik le mert rövid felsővel meg magassarkúval hordják, de olvastam már olyat is, hogy valami értelmes egyén szerint minden lány aki ilyet hord, az hülye kis p*csa...O_o hát jó XD Amúgy azért írtam így egybegyűjtve, hogy az utcadivat, mert már így is hosszúra nyúlt az irományom, és mivel sokan nem ismerik ezeket a stílusokat, még több lett volna leírni, hogy mi miféle._. Főleg visual kei-t hallgatok, ez nyilvánul meg többnyire az öltözködésemben, (no nem kell konkrétan olyan sminkekre meg hajkölteményekre gondolni mint a bandatagoké, de pl a hajam ezüst színű) de a lányosabb dolgok is bejönnek, pl a lolita néhány irányzata iszonyúan tetszik, csak azok az árak.., főleg a punk, gothic és az aristocrat ami megfog, mondjuk utcára nem hiszem hogy fel merném vállalni, így is nagyon megbámulnak... Viszont leegyszerűsítettebb formájában szeretek ilyen elemeket csempészni a ruhatáramba. Meg csomó minden így random, szoktam nézegetni street fashion oldalakat, hihetetlen kreatívak ezek a japánok, és sok inspirációt ad akkor is ha pl eltekintek a zenei ízlésemhez passzoló ruháktól, mert nem vetem meg a másfélét sem. Pl creeper cipőm van, bár ahhoz elég fura lenne szerintem a cicanadrág, de még amit hordok az ilyen csatos, fűzős boka fölé érő bakancs. Pl. régóta szemezgetek egy ilyen felsővel [link] és ezt még fel is tudnám venni szerintem cicanadrághoz... csak ugye nehéz beszerezni, a posta miatt kétszer annyiba kerül egy ilyen ruha, mintha lehetne kapni Mo-n =( de valahogy majd csak belepasszintom az öltözékembe azt a cicanadrágot, köszi a választ :D
2011. dec. 26. 00:50
 5/10 anonim ***** válasza:
hát figyi csináld azt hogy felveszed otthon a cicanacit egy hoszított felsőt cipőt meg minden megnézed magad egy nagyobb tükörbe és látni fogod milyen ha teccik az öszkép akkor jó :)
2011. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%

Figyelj, el sem tudod képzelni mennyire örülök neked :DD

Ana vagyok és két év múlva érettségizek, azután pedig divatiskolába szeretnék járni. Voltam sportos, rocker és lolita, aztán meg gyorsváltásként deszkás lettem, most pedig viszonylag normális, lányos...

Szóval, gyakorló loli voltam, mindennap lolita ruhában járkáltam suliba is, megbámultak, de sokszor meg is dícsérték a ruháimat 20-30 loli lehet az országban, akiket néha plázákban látok a meetingjeiken kiöltözve. Nekem annyira nem szimpik és nem hiszem, hogy be tudnék illeszkedni közéjük, de nyugodtan beszélgethetnél velük, segítenének abban is, hogy ne zavarjon annyira, ha megszólnak a kinézeted miatt.

A másik, hogy lolita ruhákat is tervezek, elég amatőrök, de ha akarod elküldöm neked pár képemet és tervezhetek neked egy ruhát, amit lehet, hogy meg is tudnék varrni vagy varratni és csak az anyag árát kéne kifizetned meg még 2-3ezret amiért megcsinálom, szóval talán olyan 5-6ezerért meg is tudnám csinálni, de mindenképpen 10ezer alatt, mert ez lenne a 2.munkám és azért is lenne jó, hogy gyakoroljak. Szóval ha érdekel megbeszélhetjük, mert teljesen be vagyok zsongva, hogy végre varrhatnék ^^

2011. dec. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel, de csak akkor, ha Te akarod hordani, és nem azért, mert anyukád megsértődne. Ne foglalkozz vele, kinek van. Ennyi erővel farmert se hordjunk, mert a többiek is azt hordanak!
2011. dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én amúgy ruhát mindig úgy kapok hogy elötte megveszük mert már régebről tudják hogy milyen vagyok, meg olyat akarnak venni ami teccik nekem:D

nekem is van cicandrágom, ilyen farmeres fazonú, én hoszított felsővel meg csizmával hordom most télen

2011. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ívy1 ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan vegyél el cicanacit,nagyon csini és nőcis darab.Az hogy olyanokat írnak hogy qrvás meg ilyenek azzal ne foglalkozz az ilyeneket írók azt hiszik mindent tudnak az öltözködésről.
2011. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is, az emberek az utcán tuti nem fognak megszólni, mivel nem ismernek és nem tudják, hogy most a megszokott stílusodtól eltérően öltöztél fel. :)


A k..vás dolog hülyeség. Főleg télen, csizmával meg hosszú kabáttal, felsővel. Sok olyan nadrág van, ami eleve olyan, mint egy cicanadrág.


Az ismerőseidet nem ismerjük, tehát, hogy hogy fogadnák, azt csak Te tudod. :)


De értem a kérdés lényegét. Úgy jött le, hogy elég ügyes és kreatív vagy, szóval azt is megpróbálhatod, hogy nagyon okosan építed be a ruhatáradba, szinte észrevétlenül. Egy cicanaci hosszú felsővel, csizmával/bakanccsal nem feltűnő. Lehet, észre se veszik majd. :)


Ha meg valaki kérdezi, megmondod, hogy kaptad, tetszik, felvetted, ennyi. :)

2011. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!