Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A next gyerekruhák mennyire...

A next gyerekruhák mennyire érik meg az árukat?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy h&m-mel összehasonlítva. Ár-érték arány?


Honnan szoktatok rendelni? Van esetleg valamilyen outlet beszerzési forrás (csak újra gondolok) vagy vannak állandó időszakok, amikor érdemes figyelni a honlapot?


Mikor szokott kijönni az új "koll"?


2018. jan. 11. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Fashiondays! Nagyon sokféle gyerekruha van és szinte mindig van valami akció az oldalon. Új kollekció nem tudom mikor jön de folyton vannak nagyon szép ruhák. Sok dolgot vettem már onnan a lányomnak egészen újszülött korától.
2018. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mgérik, 4 éve rendelek tőlük, szerintem ár-értékben kicsit jobb a H&M-nél, de az akciós H&M-et nem veri semmi, sajnos a nextdirectnél nincs akció, boltba meg csak H&M-be jutok el.
2018. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

A méretezése egyébként milyen? Megfelel a hm-nek, vagy nagyobb, kisebb?

Nadrágjai vékony vagy inkább combos gyerekre valók?

2018. jan. 12. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Méretezésben én ezeket tapasztaltam: felsők kicsit nagyobbak, mint a H&M-esek, alsók rövidebbek, de szélesebbek, zoknik kb. egyformák, bugyik nagyobbak. Alapvetően szerintem a Next kicsit tömzsibb, átlagos gyerekekre, H&M meg kicsit vékonyabb gyerekekre ideális, de az átlaggyerekre mindkettő jó 🙂
2018. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor elsőre óvatosan rendelek, mert lányomra a hm pontosan illik, nagyon vékony most.
2018. jan. 12. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!