Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szupinált talpbetét vagy cipő?

Vickycsibe kérdése:

Szupinált talpbetét vagy cipő?

Figyelt kérdés
Azokhoz fordulnék, akiknek a gyerkőc szupinált cipőt kénytelen hordani. A szupinált talpbetét helyettesíti ezt a típusú cipőt, ha egy egyszerű kialakítású cipőbe rakjuk bele? Vagy kimondottan ilyen cipőt célszerű vásárolni neki?

2018. jan. 30. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A fiam hordott supinált szandált, mi akkor nem talpbetétet vettünk, hanem szandált, a bölcsibe, oviba úgyis abba van,így sokat hordta. Szerintem nem biztos hogy olcsóbb egy betét + cipő. Meg azt vedd figyelembe, hogy a betét helyet vesz el a cipőből, akár magasságra, nemcsak hosszra.

Én inkább a cipőt, szandált venném, nem a betétet.

Most már betét kell a fiamnak, de nem supinált és ugyanúgy csináltatni kell évente, mintha cipőt vennék, csak így fiezetek több ezret a betétért és még veszek egy szandált ami hátul zárt és bizony egy méret felett meg már nagyon nehéz olyan szandált kapni ami hátul zárt.... de az oviba az a kényelmesebb mert jobban szellőzik mint a cipő.


Én a cipőre teszem a voksom, ráértek még a betéttel kínlódni ha kell.

Meg nem tudom mennyi idős, de a gyerek vajon mennyire tud boldogulni a betéttel, nem fogja-e kivenni.

2018. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mekkora döntés kell a gyerkőc lábának. Az én kislányomnak pl. 1cm, a szupinált cipőkben meg általában fél cm a döntés.

Így aztán nekünk nem kérdés, maradt a sarokék, valóban levesz egy kicsit a cipő magasságából, a hosszából nem mert csak a sarkánál van. Egyébként kb. 1200-1400 Ft körül van párja a sarokéknek. 2-3 méretre jó, volt amelyiket újra tudtuk hasznosítani másik cipőbe.


De ha kisebb döntés kéne valószínű én is maradnék a kész cipőknél.

2018. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!