Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most vettem acélbetétes cipőt...

Most vettem acélbetétes cipőt először, elvileg a méret jó a lábamhoz képest, viszont óriási hely van az orrában "felül". Nagy lenne rám vagy talpbetét kell bele?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hosszában legyen jó, az sokkal fontosabb nyilván. Az acélbetétesek orrának kialakítása általában elég magas, így ott több hely, de ez így természetes.
2017. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem gond, ha zavar akkor megpróbálhatod a talpbetétet, persze lehet hogy nem lesz rá szükség.
2017. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tom Benko ***** válasza:
Szokj hozzá. Az acélbetét, ha érintkezik a lábaddal, durván fel tudja törni, éppen ezért az ilyen lábbeliket kissé felülméretezik a komfortérzet érdekében. Ha zavar, vegyél hozzá vastag zoknit.
2017. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Minden cipőt úgy méreteznek, hogy kicsit feljebb legyen a teteje, mert másfajta cipő is fel tudja törni, de köszönöm, higy ilyen okosnak érzed magad.

Viszont így teljesen kényelmetlen lesz, olyan rohadt széles az orra.


A zokni nem ér semmit, talpbetét kell hozzá. Már megtaláltam a megoldást, kár, hogy nem lehet lezárni a kérdést.

2017. aug. 19. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, kaptál egy választ, te meg itt flegmázol, szép :)

Meglátszik, hogy egy szar kis divatmajom vagy, de egy megoldás a későbbi problémáidra: ha előtte gondolkozol, akkor nem kell kérdést kiírnod gyk-ra, ha pedig nem vagy rá képes, akkor legyél olyan kedves, és ne flegmulj..taknyos.

2017. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A flegmázásból azt szűrted le, hogy divatmajom vagyok. Ez igen. A metálosok sosem flegmáznak bezzeg. Ez igen.


(Utolsó válaszoló olyan kemény metálos, hogy a privát üzenetre nem válaszol.:))

2017. aug. 20. 00:21
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Milyen márkájú? Csak nem Pure Trash? Én is megjártam vele,mert nem emberi lábra van szabva szerintem a rüsztnél,pedig nem kis lábam van,és mégis nagy
2017. aug. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Steel. Azt hittem, csak a képen ilyen nagy az orra, mert pl Martensnál is a képen rohadt magas orra van a bakancsoknak, élőben meg semmi...
2017. aug. 20. 01:06
 9/10 Tom Benko ***** válasza:
74%
Marha. A betétes bakancsok orrát a betét miatt méretezik felül, a legtöbb cipőt nem szokás. Legfeljebb az ortopédiai változatokat.
2017. aug. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyük példának a régi Shelly's Rangers,vagy Getta Grip bakancsokat,milyen kényelmesek voltak pedig lapos orrú volt mindkettő. Bár a Gettából csináltak kerekebb orral is,de az sem volt nagy. A most kapható betkósok egyszerűen silány szemét minőségűek és szabásúak nekem ez a tapasztalatom.
2017. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!