Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Babaruhát hol szoktatok eladni?

Babaruhát hol szoktatok eladni?

Figyelt kérdés

Jófogast és vaterát próbálom de keveset tudok eladni. Van ami hivátlan újszerű és nem megy el.

Pedig sokszor látom turkálóba árucserekor hogy sokan össze vissza vásárólnak egy rahedli ruhát tuti nem saját célra volt hogy hallottam is hogy neki mindegy csak szép legyen úgyis eladja.

Ők hogy tudják eladni?


2018. márc. 14. 05:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sehol, maximum csomagban és azt is csak fillérekért.

A lányomnak is csak Zara, H&M, Mango meg rendelt Next, Gap, Dior Baby(!) ruhái vannak meg Vans, Converse, Adidas, egyedi bőrmokaszin cipői és még azt sem lehet csak olyan áron hogy a szívem összefacsarodik. Én inkább félreteszem és megvárom amíg a családban valakinek szüksége lesz rájuk és akkor ingyen odaadom. Az komolyan kevésbé fáj minthogy egy ismeretlen keselyű óriási üzletet csinálva elvigye a vagyonokat érő, gyönyörű állapotú ruhatárát.

2018. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem ér annyit az egész, hogy az ember vesződjön vele. Fotózni (adott esetben), hirdetni, csomagolni, feladni, vagy találkozót szervezni az elvitel miatt rémes macera. Mondom ezt úgy, hogy négyen vagyunk testvérek, csak nekem vannak gyerekeim, nővérem Londonban,egyik húgom Svédországban, másik az Egyesült Államokban él. Minden igyekezetem ellenére, zsákszámra hordják haza a ruhát a gyerekeknek, túlzás nélkül Dunát lehetne rekeszteni velük. Abban egyetértenek velem, hogy a dizájner-ruhák árából egy afrikai falut jól lehet lakatni egy hónapig, ergo ez olyan abnormális luxus és hepp, hogy sosem vennék/venném meg,elvi okokból, nem mert nem telik rá, hanem mert nem. De így is a ruháink zöme "márkás", mert ott és pláne nekik, az ő fizetésükből fillérek, ergo a "legalja"(nagyon hangsúlyos az idézőjel, mert nyilván nem az) is a Gap, Next, Mexx és társaik. A lényegben a lényeg, adománypontra viszem őket. Nem bedobom konténerbe, mert a jóég sem tudja mi lesz velük. Ahol élek, sőt bárki bárhol él, vannak tényleges rászorulók és minél inkább lokalizáltan, az adott közösségben segít mindenki, annál jobb szerintem. Egy közeli adománypontra, aminek az "üzemeltetőit" személyesen ismerem viszek mindent, nem csak az ajándékba kapottakat, hanem azokat is, amikért én fizettem kemény pénzeket. Párszáz forintért vesződni felesleges, de ha van időd és energiád, miért ne. Tőlem is kérdezték már nem egyszer, miért nem árulom a dolgainkat, sokan nem értik az indokaimat. Amit nem ajándékozok el a közvetlen környezetemben, azt eladományozom, javaslom neked is ezt. Persze árulnod is lehet, szíved joga, teljesen normál elvárás, hogy lássál vissza valamennyit a befektetett pénzből, amit majd a friss ruhákra költhetsz, de vérmes reményeid ne legyenek. Az akciós webáruházak korában, amikor egy 800 ft-os márkás pólót is beutaztatnak ingyen bérmentve külföldről, nem igen van igény a használt cuccra, akinek meg igen, az elmegy és turkál maga. Persze ez kizárólag az én véleményem, szubjektív.
2018. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akár egy garázsvásár keretében is megpróbálhatod értékesíteni!Plakáton meghirdeted és kész! Próba 🍒!
2018. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
fészre rakom fel csoportokba (ill raktam fel párat), de nem igazán megy el. Most odaadtam egy ismerősnek, ami onnan szép állapotban jön vissza, azt el fogom vinni börzére, 2-300/db árért. Nálunk elképesztő árak vannak börzén, 5-600 egy pulcsi, 3-400 egy body (vagy több), 2-3e a kabát... nagyon drágán árulják. Szóval én a párszázft-os szép ruháimat szerintem simán elpasszolom :)
2018. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Facebookos csoportokba,helyi bababörzén ,helyi garázsvásáron .és olcson kell adni mert nem kell el .
2018. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepődtem a válaszokon. Én facebook csoportokban, féláron simán eladom a kinőtt rucikat. Pár száz forintért biztos nem adnám oda.
2018. márc. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!