Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalatotok a teszves...

Mi a tapasztalatotok a teszveszen, a vaterán vagy a zsibvásáron lehet a leggyorsabban eladni babaruhát fix áron?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Babaruhát fix áron nem nagyon tudsz egyiken sem eladni kivéve ha nem lesz szerencséd. Én is próbáltam így többször is de soha nem vitték el, és akkor megpróbáltam azt hogy 1 ft-ról indult a licit és a végén többet kaptam érte mint amennyit én akartam. Persze benne van a rizikó de megéri, legalábbis nekem megérte.Sok szerencsét neked.
2010. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mint vásárló, tesz-veszre szavazok, nagy a kínálat. Szoktam fix áron is vásárolni, sőt még néha jobb is, mert ahogy az előző hozzászóló írta,nagyon elszoktak szállni az árak 1 Ft-os aukciókon, néha drágábban kel el,mint az új ár (persze akkor, ha tényleg szép és márkás darabról van szó) Ha korrekt áron fel teszed fixre, szerintem megveszik.
2010. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem is jobban jársz, ha licitálni lehet.

én személy szerint a fix áras aukciókat preferálom, de én is akármit eladtam eddig, mindet licitálással.

2010. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

árulok ruhákat, fix áron, főleg 1-1 darabot nagyon nehéz eladni!

de logikus, 300.- os postadíj mellett venni egy 200.-os pólót elég luxus sokaknak!


a legbiztosabb ha 1.-ról induló ruhacsomagot töltök fel és ki is emelem, akkor általában jó áron viszik el!

ha van benne 2 nadrág, 3-4 póló, 2-3 h.ujjú póló, 1 pulcsi és mondjuk 2 body az jó csomag, azt tapasztalom szeretik az ilyen összeállítást :)

sok sikert!

2010. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teszveszen.


Én szívesebben vásárolok fix áron, egy eladótól többet is, hogy spóroljak a postaköltségen. Ugyanerre licittel nem lenne lehetőségem, mert az a veszélye, hogy összevissza nyerem meg a holmikat, egy eladótól csak egyet-kettőt. Nem érné meg - kivéve ha 1 Ft-ért nyerek meg valamit, vagy nagyobb értékű holmiról van szó.

2010. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teszvesz. Én is használom, adok-veszek már évek óta.

Jobban járnál ha egyben tennél fel egyforma ruhákat, pl egy csomag rugi, body, stb. Így jobban megveszik az én tapasztalatom szerint.

2010. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek. 1 db bodyra soha nem licitálnék, egy 4 db-os csomagra már igen.
2010. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Veszek is, eladok is a tesz-veszen. Néha nagyon nehéz az eladás, pedig alacsony árra teszem fel, ráadásul jó ruhákat. Most 1 Ft-ról indítottam őket, és valamit sajnos csak 2 Ft-ért vettek meg. Viszont volt olyan is, hogy többért adtam el, mint vettem.

Szerencse kell hozzá, hogy "rákapnak-e" az árudra.

2010. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!