Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet műanyag, összehajtha...

Hol lehet műanyag, összehajtható esőkabátot kapni?

Figyelt kérdés
Szeretnék a gyerekeimnek olyan olcsó, picire összehajtogatható, akár zsebben is elférő esőkabátot, ami a 80-90-es években is nagy divat volt, mindenféle színben volt, kapucnis és tökéletesen vízálló. Nyárra pont jó lenne az esős időkre, mert amik most kaphatók, mind nagyon vastagok, melegek és nagy helyet foglalnak.

2018. máj. 22. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mekkora gyerekre?

Régebben a decathlonban voltak ilyenek.

2018. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

8 és 4 évesre kéne. Én is ott néztem, de 2-10 ezer között vannak esőkabátok, drága és túl nagy is. Arra kéne, ha elmegyünk sétálni, vagy kirándulni és elkap egy zápor, legyen nálunk valami, ami megvéd. Én emlékszem, hogy ami nekem volt gyerekkoromban, az zsebben elfért, nagyon kicsire lehetett hajtogatni és tökéletes volt, térd alá ért, megvédett és anyám fillérekért vásárolta, volt otthon egy csomó mindenféle színben.

Most meg árulnak 5 ezerért ilyen rövid kis derékig érő kabátokat, ami összehajtva is nagyon nagy, 2-3 db-ot el sem teszek, mert sok helyet foglal.

2018. máj. 22. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Azok mar nincsenek, artalmas volt a muanyag.
2018. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ártalmas? Hát a mostani kínai ruhákban szerinted mi van? Lehet inkább az a baj, hogy ezekért nem tudnak annyit elkérni, mint egy feliratos, csili-vili, disney darabért...

A márkás, drágább holmik is borzalmas silányak ma már, nem igazán örökli meg a kicsi a nagyobb ruháit, mert annyira elhasználódnak 1 év alatt sajnos.

2018. máj. 22. 09:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Kínai boltban.
2018. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En ezt ertem, ettol fuggetlenul azert nem aruljak ( nem veletlen ) mert artalmas volt.
2018. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebay: kids raincoat halomra vannak az ilyesmik.
2018. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hogyne árulnak már!!

Magyar gyártók is vannak még...

www.coloresokabat.hu ők Budapesten

www.esokabat.hu ok Szegeden

2018. szept. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!