Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek lenyelte a műanyagot....

Fehér Karolina kérdése:

A gyerek lenyelte a műanyagot. Nálatok előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Szörnyű dolog történt, közben mégis meglepően jól alakult minden. 1,5 éves kismanónk megtalálta a kerekesszék csavarjának műanyag fedelét a földön és úgy döntött, hogy megeszi. Nem vettem észre, csak mikor már kijött a kakijával együtt. Eszméletlenül meglepődtem, elvittem orvoshoz is utána, megvizsgálták, megnézték... és semmi baja. Nem tudom, hogyan történhetett ez a csoda.. talán a popsikrémünk (sudocrem =) annyira ellenállóvá varázsolta mindennel szemben, hogy meg se kottyant neki. HUrrááááááá! Viszont...óva intek mindenkit, hogy nagyon nagyon vigyázzon!

2017. ápr. 26. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Mi köz ennek a popsikrémhez?
2017. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

A popsi krémet én sem értem.

De ha már bement és kijött akkor mibaja lenne.

Nem ide tartozik de hasonló és vicces anyukám hülyéskedett apuval és lenyomta a torkán az arany gyűrűjét szegény két napig a wcbe turkált de meglett ennek 30 éve azóta is hordja😅

2017. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Igen, van ilyen.

Arra kell vigyazni, hogy magnest, penzermet, szurosat ne nyeljen le. Meg persze semmit, de ezek az igazan veszelyesek.

2017. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
A mi 4 évesünk egy kétforintost evett meg tavaly... vittük azonnal a kórházba,azt mondták figyeljük a kakit,ha nem jönne ki 4 napon belül,akkor menjünk és megröntgenezik majd. Más teendő nincs.Azt mondták mivel él a gyerek, a nyelőcsőbe ment nem a légcsőbe ... megnyugtató :D nem jött ki a 4. napon se..megnézték a vastagbélben tanyázott,azt mondták 1-2 nap és kint van. 2 napra rá kitojta.. nagy volt az öröm.
2017. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Fiam kb 1 éves lehetett. Lenyelt egy pici hajcsatot. Nem vettem észre csak mikor a pelusban volt.
2017. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
A gyerekklinika intenzív osztályán mi is találkoztunk egy kisfiúval, aki lenyelt valamit. Ő nem volt ilyen vigyorgósan szerencsés. Megakadt a garatnál, eltorlaszolta a légutat, oxigénhiányt szenvedett.
2017. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha már a popsikrémet írtad: az én lányom egy fél doboz Sudocream-et evett meg titokban. Az ágya fölötti polcon volt, mire észrevettem, hogy felébredt, már könyékig krémes volt. Sógornőm pedig a gyerek pelenkájában találta meg egy legóember fejét. Fiam meg egyszer közölte, amikor mentem érte az oviba, hogy vegyem már ki a füléből a kavicsokat...
2017. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom, még eddig megúsztuk az ilyeneket, nem evett meg semmit, amit nem kellett volna.
2017. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért említette a kérdező a popsikrémet, mert annyira bekente a fia popóját, hogy a jól bekrémezett végbélnyílásán egyszerűen kicsusszant fájdalom nélkül.
2017. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Az enyém 3 és fél évesen elemet evett. Az is veszélyes kategóriának minősül. Szerencsére 2 nap múlva kijött. Tudnak produkálni, az biztos.
2017. ápr. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!