Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Őszi születésű babának milyen...

Őszi születésű babának milyen és mennyi ruhát érdemes venni első körben?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
6-8 váltás 56os hosszú ujjú body + rövidujjú rugi vagy rövidujjú body + hosszúujjú rugi. 1 db overal, 2 sapka.
2018. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body-kat érdemes venni, meg rugdalózókat.56-tól felfele.Első körbe tényleg elég 6-8 db rugiból pár, aztán kitapasztaljátok.Nálunk a rugik hamar lecserélődtek, mert állandóan beakadt a lába, hiába húztunk rá zoknit,kötöttünk kis madzagot a bokájához, megoldotta, hogy kibújjon belőle:D

Sapkát,bundazsákot már eleve télit vettem.Október végi baba volt.

2018. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mi a fene ***** válasza:
Attól függ, milyen az ismeretségi kör, és a rokonság.Ahol divat ruhát vinni a babának, ott 6-8 db sok kezdetnek.Pótolni lehet pillanatok alatt, nincs már árúhiány.
2018. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mi a fene ***** válasza:
Egy meleg pulóver azért nem árt.
2018. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

56-os meretből valamivel kevesebbet, azt kb. 1-1,5 honapig hordta az 52cm-es babám.

-5db rövid ujjú body, 5db hosszú (vastagabb rugi alá elég a rövidet adni, odabent a jó melegben pedig a hosszúra egy új nélküli rugi)

-rugdalózó kb 10db (legyen benne vekonyabb, vastagabb, pár db ujjatlan) Ez lehet lábfej nélküli, akkor szükség van kis zoknikra. 4-5db

-2-3db naci

-2-3db kardigán, vagy rékli

-2db harisnya ebből 62-es méret kell

-sapi kötött 2db

-kesztyű vékony pamut, mar a kórházban is hasznos, mert kimarhatja a kis arcát a körmeivel

-overáll-62 méret (ha lábfejes nem kell kocsicipő)

-kiscipő helyett lehet venni vatagabb figurás zoknikat


Kb ennyi 56-os ruci elegendő, 62-es méretből kb dupla ennyi kellett, azt nem nőtte ilyen gyorsan. Persze praktikusabb ha több ruha van abbol a szempontból, hogy nem azonnal dobod a mosásba, várod amig gyűljön az azonos színű, esetleg aztatod, mert nyakig "fosta" magát a drága.😆

Textilpelusból nekünk semmi nem.volt elég, abból érdemes inkább fehéret otthon hasznalni, ez is mosás ügyileg. Ezt soha nem mostam a babaruhakkal együtt, ill. szép színeseket a státuszokra vagy rokonlátogatóba vinni.

Igazából ez a ruha mennyiség baba függő, én nem hagytam a gyereket soha tejszagúan, volt, hogy naponta 3x is átöltöztettem.

Remélem segítettünk valamit.

2018. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!