Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Penész kiszedése a ruhából?

Penész kiszedése a ruhából?

Figyelt kérdés
Kisfiam újszülött ruháit elraktam 2 éve. Most, hogy jön a tesó aki kislány lesz, előszedtem megnézegetni mik azok amiket tudunk majd használni. Volt egy zsáknyi ruha, amiben bundazsák és társai lapultak és sajnos mindegyiken van egy-két penészfolt. Áztatom, egy ideje, vanish, ecet, és szódabikarbona semmit nem használt eddig. Van valakinek valami ötlete vagy dobhatom ki?
2018. júl. 16. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Akkor sem adnék rá, ha a nyoma kijött.
2018. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

Szövetekbe ott maradhat attól hogy te nem látod. Plusz domestos nagyon jó újszülöttnek még ha ki is mosod, mások babamosószert használnak te meg egy maró vegyszert.

Mit kell spórolni 2. gyereken ha elsőnek is megvetted ugyanúgy?

2018. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Én is elteszem a pici ruhákat. Teljesen jók, szépek. Szerintem is egy mosógépes mosás és nyugodtan használjátok. Nálunk 17 év a korkülönbség. Sajnos csak kb 5 ruhadarabot őriztem meg. Mikor ráadtam a picire nagyon jó érzés volt, eszembe jutott, hogy hogyan állt a lányomnak. Ő is örült mikor mutattam a fényképet, hogy ez a ruha rajta is volt. Megkérdeztem, hogy ha neki lesz gyermeke ráadja e a tesója ruháit. Közölte, hogy igen szeretné, mert az jó érzés, hogy újra hordja valaki.
2018. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem azzal van a baj, hogy a következőre is ráadja, de ha dohos, penészes lesz a ruhácska és vegyszerrel kezeli, utána vegyszermentesen is át kell mosni mindenképpen. Főleg a nyálzós időszakos ruhákat. A turkálóban szinte új ruhák vannak 2-300 forintért, de a penészeset választod? Gondold át kérlek!
2018. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!