Szerintetek gáz ha nagyok lesznek a babánkra a ruhák?

Figyelt kérdés
Nem vettem még sok mindent,de amit vettem az 56os és 62es. Ha mégis kisebb lesz a baba nem gá ha kicsit nagyok lesz rá a ruhák eleinte?

2018. aug. 10. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
nem
2018. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen jó szerintem. Ha mégis nagyon pici lesz, amíg ti a kórházban vagytok, apuka tud venni pár kisebb darabot gyorsan. Előre úgysem lehet tudni. Ezekbe előbb-utóbb belenő, viszont ha betáraznátok kisebb méretekből, lehet rá se tudnátok adni.

Mi is így csináljuk egyébként.

2018. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem 50-s talán nincs is

56-osak vannak de a legtöbb magyarul egy hatalmas kupac 😁az mind 62-es sőt

2018. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz gáz,képzeld az én lányom olyan picike volt hogy az overálnak a lábait amit ráadtam,térdben visszahajtottam és felért a nyakáig. Nem volt időm másikat venni,ő pedig nagyon sietett a 33.héten
2018. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit korábban és jóval kisebbnek született a fiunk a tervezettnél. A kórházban benti ruhában volt, nem us néztem mekkoraban. A férjem mikor mentünk háta hozta az általa meglepetesbol kiválasztott (56-os, ezt is beszéltük méretre) ruhat. A kisfiunk lába az ulepeig sem ért le benne..,


Hívtuk anyukamat, hogy mi meg várjuk a zárójelentést, menjen fel a tescoba és vegyen néhány 50-es ruhát, mossa ki hazafele bemegyünk érte, mert egy olyan ruhája sincs a fiunknak ami jó lenne ra. Meg az 50-es is nagy volt egy darabig, két hónap körüli volt, mikor váltottunk 56 méretre.

2018. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na eszembe se jutott,hogy mi lesz ha korábban jön. 🤔
2018. aug. 10. 16:59
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
és ha "gáz" az is kit érdekel? az első pár hétben örülni fogsz ha tiszta ruha lesz a gyereken, nem hogy ezen problémázz majd. amúgy sok gyerek születik 50 cm felett, az én fiam is 55cm volt, felesleges lett volna 50es ruhát venni.
2018. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Gáznak nem gáz. Inkább kényelmetlen. Én is csak 56-ost vettem, talán 2-3 db 50est turiztam mellé. Hamarabb jött a lányom, a 36. héten, 2800g és 50cm volt. Az 56-os ruhákban elveszett, szegényen tekeredett össze-vissza, ahogy kézbe vettük csak a ruhát igazgattuk állandóan, mert vagy a nyakában volt, vagy a lábai összetekeredve. Tényleg hatalmas volt, ahogy ráadtam kb majdnem a ruha üllepénél voltak a lábai. Kellett venni utólag 50est, amiket majdnem két hónapos koráig hordott, pedig szépen gyarapodott.
2018. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Akkor teszed jól, ha eszedbe se jut ilyen. Adott helyzetre utólag is fel lehet készülni, nem pedig kísérteni a sorsot azzal, hogy koraszülött ruhákat is előre beszerzel.

Átlagos újszölöttre nem nagy az 56-os, vagy max. pár hétig.

Mi pl.: kaptunk pár 50-es bodyt ajándékba, egyszer sem volt a gyereken, mert olyan passzentos volt, holott "csak" 49 centivel született (a 38. hétre). Az 56-os pedig éppenhogy csak annyival volt nagy rá, ami kapóra is jött bénázó első szülőkként illetve a nyári 40 fokban is praktikusabb volt, mint egy szoros darab.

2018. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
*3300 volt 49-hez
2018. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!