Mit mivel hány fokon mossak?

Figyelt kérdés
Ma kezdem el mosni a babaruhákat 😍 37 hetes km vagyok. Vettem folyékony mosódiót(illatmentest) és Frosch baby textilöblítőt. Ti is használtok külön mosószert és öblítőt? Tapasztalatlan vagyok még ezen a téren, de szeretném ezzel kezdeni a mosást (főleg hogy már megvettem :D ) Viszont szívesen meghallgatom tapasztaltabb anyukák véleményét. Illetve ugyanugy szinesek egybe, feherek egybe...na de hány fokon, 30-40? Textilpelusokat külön mossam? Csak mert nem tudom hogy fogják birni, csak Pepco-sat vettem, színeseket illetve fehéreket. A babakocsi tartozékait hany fokon mossam? Köszike :)
2018. aug. 14. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Hallottál már a textilkreszről?
2018. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak kivancsi vagyok más anyukák mit hogy csinálnak. Nekem első baba lesz. Egyik barátnőm semmiböl sem vett külön sensitive-et, a másik esküszik arra, hogy nem szabad ugyanazzal mosni, mint amivel mi szoktunk. Nem szeretném azt se ha összemennenek a ruhák igy gondolom nem 90 fokon kéne...de azért jól mossa ki, van sok használtam is, bár úgyis vasalok utána... köszi aki a kérdésre nem kérdéssel válaszol :)
2018. aug. 14. 08:24
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Lám, lusta voltál beírni a Google-ba is....


Mi nem egyértelmű azon, hogy minden textilt max. annyin moss, mint ami rá van írva?

2018. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Az elsonel mindent kulon a mienktol, szineseket es fehereket is kulon, sensitive mososzerrel es oblitovel, 60 fokon.Egy ideig....Talan fel eves koraig, aztan ment minden egybe.A masodiknal mar rogton az elejetol mindent a mienkkel, a mosopor is ua. volt.Csinald, ahogy neked jo, es kellemes babazast es konnyu szulest kivanok!!!
2018. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Ja, es 60 fokon sok ruha hamar tonkremegy, eleg a 40 fok es a vasalas.De ez csak az en tapasztalatom.4-es voltam.
2018. aug. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
40 fokos pamutprogramon mosok minden babaruhát, meg nagyrészt a sajátunkat is. (Textílpelenkát is) és jó lesz, amit vettél.
2018. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Amiket vettél az tökéletes. Mi külön mossuk a mi ruháinktól Ariel Baby mosógéllel 30 fokos finom programon a textilpelust a többivel mossuk. Utána pedig vasalás.

A kocsi tartozékait 60 fokon mosnám de nézd meg azért mi van a címkéjére írva.

2018. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Én 60 fokon mosok minden ruhát, textilpelenkát, mert csak így jönnek ki belőle a foltok. A gyerek ruháit külön mosom a miénktől, viszont nála a fehéret és a színeset nem válogatom külön (egyébként sincs olyan nagyon élénk színű ruhácskája csak halvány rózsaszin, halvány citromsárga, fehér). A mosáshoz folyékony Ariel baby mosószert és Silan sensitive öblítőt használok nekünk ezek tökéletesen beváltak. Száradás után a textilpelenkát még ki szoktam vasalni mert elég gyűrött (nekünk is pepcos van).


Könnyű szülést és jó babázást kívánok neked! :)

2018. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Külön mosok rá, 30 fokon. Tomi Baby-t és Coccolino Sensitive-et használok. Utána mindent vasalok, gőzölök.
2018. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Fiamnak érzékeny, ekcémás bőre volt az első hetekben. Vettem babáknak való mosószert, és ecettel öblítettem, és 60 fokon mostam neki mindent. Viszont valahogy nem volt az igazi, éreztem a ruháin az anyatejszagot. Így maradt a sima Ariel vagy Persil, és valami senzitív öblítő. Mindig progrmozram a gépet plussz öblítésre, hogy tuti kijöjjön belőle a mosószer.Mivel bírta a bőre ennél maradtam. Később meg a foltok miatt.Mindent vasaltam és külön mostam kb egy éves koráig. Textilpelusokat néha kifőztem. Babakocsi huzatainak elég a 40 fok szerintem, de biztos rá van írva.
2018. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!