Honnan rendelsz minőségi babaholmikat viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés
Ruhákon kívül érdekelne pelenka, törlőkendő, krémek, olyan dolgok, amikre azért mindig szükség van.
2018. szept. 18. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Bebibolt.hun a legolcsóbbak az új dolgok, cumi stb mindig akciós, de érdemes böngészni máshol is

Ezen kívül rossmann (rossmano kártyával), pepco, dm, krémeket gyógyszertárban veszem, azon nem spórolok annyira, de néha az is akciós

2018. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a babavár oldalról rendeltem, ott az új ruha is olcsó, ha a használt is megfelel a kiara használtruha webáruházat ajánlom, onnan is mindig kifogástalan cucc jött, pelenkából legolcsóbb a mosható, illetve a lidl lupilu-t szoktuk venni, törlőkendőből a zöld rossmannos a legjobb, árban is jó, popsikrém nem tétel, csak este használjuk, egy tubus se fogyott el 16 hónap alatt.
2018. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pelenkát, fürdetéshez cuccokat a Gregersen oldaláról rendelem (Molfix, Pommette pelusok nagyon jók). Ruhaneműt a H&M, Reserved, Mango oldalakról rendeltem már többször, akciós időszakokban elég kedvező áraik vannak.
2018. szept. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tesco, DM házhoz szállítás.
2018. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!