Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2 hónapos különbség ugye nem...

2 hónapos különbség ugye nem sokat számít?

Figyelt kérdés

Lányom februári születésű.

Minden ruháját, cipőjét eltettem.

A második lányunk áprilisi lesz.

Ugye azért az alap ruha dolgok jók lesznek, ha hasonló súllyal születik?

Pl body, rugi, gatyó, pólóra gondolok.


2018. okt. 5. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. gyerek 3 centivel és 600 grammal kisebb lett, így nem annyira. Csak nem 2 hónap lett köztük. :D

De tud az sok is lenni az elején de jó eséllyel a ruhák jó részét rá fogod tudni adni. Kiderül mekkora lesz és milyen gyorsan fog nőni, ezt előre úgyse tudjuk meg.

2018. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy neki nem kell overál, bundazsák majd.

Az én fiaim közt 1 hónap híján 3 èv lesz, elvileg.

Kb. jók lesznek a ruhák, remélem :)

2018. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap van csak a két lányom szülinapja között (na meg 3 év), de annyira más alkat a kettő, hogy alig tudok a kicsire a nagy ruháiból adni. Cipőt meg végképp nem tudnak örökölni, mert a kicsi torkos lábú. :)
2018. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem gáz, én leszek bajba, a második januárban érkezik a nagy áprilisi. Egy csomó téli göncöt vehetünk, mert mi ilyenekkel a nagynál nem készültük. Emlékszem, márciusban még havazitt, áprilisban, mikor hazaengedtek, már volt vagy 20-25 fok, szóval nem is vettünk semmi beöltözőset...
2018. okt. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ohh, micsoda tapasztalatok 😓😓


Akkor imádkozhatok, hogy kb egyformák legyenek.


Köszönöm mindenkinek!

2018. okt. 6. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ,mert nem biztos hogy ugyan olyan ütembe nönek,híznak,
2018. okt. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!