Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Zara thermobéléses télikabát...

Zara thermobéléses télikabát meleg lehet?

Figyelt kérdés
Neten néztem ki használtan, de fogalmam sincs mínusz fokokban is jó e. Az eladó csak annyit írt a kérdésemre, hogy ők télen használták.
2018. nov. 9. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, tök vékonynak tűnik ahogy most megnéztem őket. Elvileg persze, használhatták télen, kb. ha vett alá hosszúujjút +2 pulóvert... Vagy ha +10 fokos tél volt.
2018. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
A vékonyságnak nem sok köze van ahhoz, hogy mennyire meleg. Magam részére fogtam ki egy olyat, ami viszonylag vékonynak tűnt, de sokkal melegebb, mint az előző 2x vastagabb.
2018. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem a kisfiamnak a Zaraban. Az vastag, tényleg téli. Belül van thermo bélés, de azon még plusz ilyen pufi anyag és azon kívül orkános anyag.
2018. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!