Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért ciki, ha figurás gyerekr...

Miért ciki, ha figurás gyerekruhában van egy gyerek?

Figyelt kérdés

Sógornőm babát vár, és gondoltam örülnének pár jó állapotú babaruhának.

Erre jött a beszólás, hogy ő köszöni nem kér mikiegeres meg figurás ruhát.


(Tiszta normális C&A, és tescos, meg H&M ruhák)


2019. febr. 20. 19:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ciki, én egyedül zokniban tudom elviselni ezeket, vagy minimálban.


Hogy miért tartom rossznak? Általában könnyen lejövős mintájuk van, én sem hordom magamon a kedvenc filmjeim, zenéim jelzését, nem kell tudnia mindenkinek, mit szeretek, mielőtt még beszélne velem. Gyerekeknél(ovisoknál) viszont hasznos, nagy barátságok születnek belőle. A legtöbb ilyen holmi olcsó, gagyi és ízléstelen.


A lányom(5)nem kért még ilyen ruhát, de már kicsiként kapott ajándékba, elhordta itthonra(gőze sem volt mikiegérről). Néha veszek ceruzát, plüsst, hajcsatot, zoknit a kedvenc mesefiguráival, azokat szereti, de nem kifejezetten. Pl a feketepéterkártyája disneyhercegnős, a zokniján és az úszógumiján minni van.


Amiért még zavaró, hogy a gyerek arcára akarsz nézni és 10 centivel lentebb egy gigantikus arc bámul rád.. elnyomja a gyereket a hatalmas figuraminta.

2019. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

Hú én is kiborulok valamiért a mesefigurás babaruháktól, Micimackótól külön ver a víz arról mindig az jut eszembe, hogy tuti már kb a 6. gyerek használja a családban. Nem tudom mi az oka de sosem adnék ilyet a gyerekre, szerintem szörnyen ronda. Ha majd később ő szeretne ilyet felvenni akkor nyilván felveheti de én nem fogok magamtól ilyeneket venni. Nálam a pöttyös, csillagos vagy kedves minimalista minták a nyerők de a legjobb ha semmi nincs rajta. Ez pl nagy kedvencem most ha már figurás de ez a legeslegmintásabb ruhája:

[link]

2019. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik se Micimackó, se Mickey egér, én puha plüss kismackónak, kisegérnek sem szeretném felöltöztetni a gyerekem. Olyan sok szép mesefigura nélküli ruhát lehet már kapni szerencsére
2019. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Tesom is kivan a figuras ruhaktol, egyszerűen nem szereti a mese figuras ruhákat.

Viszont a lányom kinőtt ruháit oda adtuk nekik, amiben vannak figuras ruhak, es o csak a fejet fogta, de a kiscsajnak meg nagyon tetszenek 😃😃😃

Úgyhogy magatol nem vesz, ha kap, akkor próbálja elrakni alulra, de ha a gyerek kéri, ra adja.

2019. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem szereti. Engem pl a micimackós ruháktól ráz a hideg pedig se a könyvvel se a mesefilmmel nincs bajom és figurás ruhái is vannak a fiamnak (pl mickeys)
2019. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
Ki mondta hogy ciki? És miért veszed beszólásnak hogy nem kéri? Neked se lennék a sógornőd..
2019. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%
nem ciki,lányom is szereti mese figurás ruhákat de konkrétan mickey egeres utálja .
2019. febr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
Ízlés dolga. Én igénytelennek tartom ezeket a mintás ruhákat, mindig a rommá nyúlt, kikopott régi, adományba adott babaruhák jutnak eszembe róluk. Sosem adtam a kislányomra sem, maximum ha egészen apró minta volt rajta. De van aki szereti, az ő dolga, adja a gyerekre.
2019. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2019. febr. 21. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!