Nyarara 11honapos fiunak milyen ruhat ajanlotok? A rovidnadragba ha maszik a terdenek nem valami jo a testhes allo nadrag meg nem fiunak valo. Vagy?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 09:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Szeptemberi az egyik lányom. Soha nem merült fel bennem ez a kérdés... Ha meleg volt, rövidnadrágot adtam rá. Fűben, homokban, szőnyegen, gumilapon sose lett baja. A betonon, aszfalton, sóderben meg nem raktam le mászni. :)
2019. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
9es gondolom még olyan szentségtörést is megengedett magának, hogy nem csak kék meg barna ruhát adott a fiára, hanem mondjuk pirosat. Beengedte a melegpropagandát, nem vitás. //Irónia vége.
2019. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Sima rövidnadrág, vagy napozó volt rajta egy bodyval. Esetleg kantáros rövidnaci. Eszembe nem jutott térvédőt, vagy hosszú gatyát adni rá a nagy melegben. Volt, hogy 1 szál pelusban nyomult. Nem lesz semmi baja a térdenek, elvégre nem húzza végig a földön.

Monsjuk az én fiam akkor már kapaszkodva járt, de amúgy egy kis sérüléstől nem lesz baja. Ennyi erővel bukósisakot és konyokvedot is vegyel neki, mert meguti magat.

2019. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha már annyira hosszú naci, akkor Lidl babanadrág. Ezt hordta a fiam..bar nyáron rovidnaci, body, pelus.. Mikor mi. Max hamarabb megtanul járni 😅
2019. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat akkor max egy rovid gatyot adok ra vagy azt se
2019. márc. 16. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!