Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajanlotok...

Milyen babakocsit ajanlotok 150. 000 Ft korul?

Figyelt kérdés

Elso baba.

Szempontok:

- multifunkcios 3in1

- negy kereku

- nem felfujhato kereku

- bolygosithato kereku

- tolokar kozepen osszeer

- vaz kerekekkel es mozessel kb 12 kg legyen max, vagy csak kicsit tobb

- lehet hasznalt es uj is, de ha letezik ilyen, a kovetkezo babanak is hasznalhato legyen meg

- legyen hozza pelenkazo taska

- szurke vagy fekete szinben elerheto legyen

- isofixet lehessen venni hozza :)



2018. szept. 27. 11:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy Budapest belvarosban elunk egyelore, elso emeleten vagy lepcso vagy lift hasznalat lesz minden nap, emellett sokat utazunk, kirandulunk. Tomegkozlekedest is fogunk hasznalni biztosan nem csak autot. :)
2018. szept. 27. 11:33
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Peg perego book.Igaz ennyiért csak használtan,de nem fogod megbánni.
2018. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

"isofixet lehessen venni hozza :)"


Ez hogy érted?

A hordozó isofix kompatibilis legyen?

Mondjuk eléggé szűkíti, mert kiesik az összes noname, maradnak kb. a cybex-szel, maxi-cosi-val, römerrel kompatibilis kocsik. Az nem sok.


De azok ritkán férnek bele 150-be kompletten.

Pl: Cybex balios teljesíti a kritériumokat.

2018. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*mármint az árat leszámítva
2018. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Peg Peregot en is neztem, ujonnan a Cam Fluido Easyt, az jo lehet?


Masodik: igen, ugy ertem

2018. szept. 27. 12:03
 6/12 anonim ***** válasza:

A cam babakocsikat sokan dícsérik.

Mi a cam taskit néztük ki feketében. Nem a legszebb kocsi, de nagyon könnyű. Épp tegnap beszéltem egy anyukával aki azt használja és ő maximálisan meg van vele elégedve (nekem meg itt gyk-n ajánlották).

2018. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk Dada Paradiso Leo Elegance van, minden általad felsodolt kritériumnak megfelel, kivéve a színt, mert ezt csak fehérben kapható, de én pont ilyet akartam. Elvileg van hasonló fekete változata is, de azt még csak a neten láttam. Egyébként teljesen oké a kocsi, én meg vagyok vele elégedve.
2018. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Cybex
2018. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Peg Perego Bookon gondolkozom most már újonnan, annyira megtetszett. Holnap megyünk megnézni, remélem érezhető egyből a különbség az olcsóbbakhoz képest. :)
2018. szept. 28. 00:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Èn vagyok aki ajánlotta.Kèt gyereknèl hasznaltuk de úgy adtam el hogy egy kèt karcot leszàmítva semmi baja nem volt.

Most egy espiro magic sportkocsink vam ez sem rossz,de mèg a fèrjem is megjegyezte,mennyivel stabilabb volt a book.

2018. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!