Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Minden babaruhát, függetlenül...

Minden babaruhát, függetlenül attól, hogy mi van a címkén a "babaruha"programon berakhatom? Elvileg az ruhakímélő. Vagy csak azt rakjam be, aminek a címkéjén rajta van?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 16:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt,hogy a szárítógépbe.
2019. ápr. 13. 16:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Be. Hőszivattyús? Nekünk az van, így bátran csak arról merek írni. Lehet lesz ami hamarabb tönkremegy, hosszú távon nem feltétlen anyagkímélő a szárítógép használata, nekünk azóta vannak lyukas leggingsek meg hasonló de én nem válogatok, csak pakolok. (És lehet amúgy is tönkrementek volna a ruhák, nálunk a kicsi is 2 éves, így nem fekszik már a kiságyban)

Egyébként nem babaprogramozok, sima pamutprogramon megy minden. A babaprogram az biztosan kímélő? Nehogy valami fertőtlenítő magas hőfok legyen :D

Van a miénken kímélő program de annak meg értelme sincs, teríteni lehetne utána mindent, olyan vizes marad. De biztosan szárítógépfüggő ez is.

2019. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen,hőszivattyús és a leírásban az van,hogy kímélő program.köszönöm!
2019. ápr. 13. 16:51
 4/7 A kérdező kommentje:
újszülött ruhákat szárítanék vele.
2019. ápr. 13. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is belerakok mindent. Nem foglalkozom a címkékkel. Semminek nem lett baja, nem ment össze. Még az olcsó Pepcosok sem.


A miénken a babaprogram kicsit nedvesen hagyja, úgyhogy én a "szekrény száraz" programon szárítom.

2019. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne bonyolitsd tul
2019. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha nem nézem meg a címkét , azért van már annyi tapasztalatom a mosásban , hogy tudjam mit lehet berakni és mit nem.
2019. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!