Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Babakelengyebe honnan valasszak?

Babakelengyebe honnan valasszak?

Figyelt kérdés

Elkezdjuk megvenni a kislanyunk elso ruhacskait, rugdalozok, bodyk, kisnacik, polok stb... 100%pamut ruhakat szeretnenk venni, de nem tudom hol vegyem meg. Mamas&Papas-ban elegge elszalltak az arak, sokan ajanljak az F&F babaruhakat allitolag nagyon jok, nezegettem H&M-ben is nagyon cukik vannak. Az egyetlen felemem, hogy vajon egy F&F-es vagy H&M-es ruhacska mennyire birja a kikepzest? Nem megy ossze vagy hasznalodik el nagyon hamar a sok mososban?

Ti hol vettetek a babaruhakat?

Koszonom



2019. ápr. 11. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Annyit bőven bír mindegyik l, amennyit egy újszülött használja a ruháit kinövés nélkül
2019. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én millió helyen vettem, ahol épp megtetszett valami.
2019. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elso ruhakat olyan hamar kinovik, hogy ha lassbban szarad mosas utan, mar nem tudod raadni ket nap mulva. 😂

Viccesen hangzik, de en valoban jartam igy most a harmadik gyereknel az elso mereteknel.

En sem tudok konkret uzletet mondani, mert egyreszt nem Magyarorszagon elek, masreszt pedig kb nincs olyan uzlet, ahol minden egyes darab tetszik/egyforman jo minosegu.

En szinte egyesevel valogattam ossze az egesz ruhataratvmindegyik meretbol, mert eleg hatarozott elkepzelesem van szinre/anyagra/mintara/fazonra es mindenhol vannak nagyon jo minosegu darabok es rossz tapintasu anyagok/furcsa szabasuak egyarant, meg pl a mamas&papasnal is.

Egyebkent a kopasrol annyit, hogy eleg nagy s babam, most 5 honapos es mar a 4. meretet hordja az 5 honap alatt, de mar megvettem az 5. meretet, szedegetek abbol is elo, mert mar jo ra. Pedig a normal ujszulott (56-os) merettel kezdtunk. Tenyleg hetekrol beszelunk, egy heten egy szett kb 1x kerul sorra nalunk, eselyuk sincs kopni, elhasznalodni ezeknek a pici ruhaknak.

2019. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Bírnia? Szerinted mit kell bírnia? Azt az 5 alkalmat mielőtt kinövi? Azt mindegyik bírja ne aggódj.
2019. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb babaruhát a Tescoban, H&M-ben vettük. Főleg a Tescosak meglepően jó minőségűek, ráadásul a picik annyira hamar átnövik ezeket a méreteket, hogy ugyan nem vásároltunk be nagyon, mégis volt olyan body ami egyszer sem került sorra, egy mosás után adtam tovább, soha nem volt a lányomon. Ennyi idő alatt esélyük sem volt az elhasználódásra még azoknak sem amiket gyakran adtam rá. A Mamas&Papas kegyetlen, rablás ott bevásárolni. Egyetlen kis szettünk volt a onnan, amiben hazahoztuk és utána újszülöttfotózásra vittük a picit, illetve egy-egy kis apróságot vettem még. Tény, hogy gyönyörűek a dolgok. Vettünk még ruhákat a Brendonban, az Elefáni babadiszkontban, Zarában, itt-ott ahol szembejöttek. Más, ha különleges alkalomra, keresztelőre, esküvőre, ide-oda vesz az ember ruhácskát a gyereknek, de a hétköznapi lepisilős-lebukós-leevős cuccokat bőven jó a Tescoban és H&M-ben megvenni. És akárki akármit mond, szerintem össze lehet válogatni egy kifejezetten szép, igényes ruhatárat onnan is. Én nem szeretem a mesefigurás ruhákat, nem szeretem a pink színt, nem jönnek be a csillogós-flitteres-csillámpóniunikornis-hercegnős-hupipink szörnyűségek, és mégis össze tudok szedni egyszerű, igényes, szép darabokat.
2019. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baba ruhát bárhonnan,f&f is pont olyan jó,mint H&M C&a ,vagy kik,stb babák nem teszik tönkre ruhákat mert mire tönkre mennek már ki is nöték.
2019. ápr. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!