Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Csak engem döbbentenek meg a...

Csak engem döbbentenek meg a használt ruha árak?

Figyelt kérdés

Használt gyerek farmer darabjáért képesek 2500-3000 ft-ot elkérni egyesek.

Tényleg van olyan ember aki ezt meg is veszi?


Főleg amikor sok üzletben már 1500 ft-ért újat vesz az ember.


2019. ápr. 23. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Azok a nadrágok újonnan 10 ezer felett vannak. Fiamnak is volt 30 ezres farmerja amit 2 hónap alatt kinőtt. Alig tudtam eladni 5000ft ért
2019. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg drágák a használt ruhák, DE én sem adnám olcsóbban. Amennyi időt, energiát fektetek a hirdetés, kérdésekre válaszolás, postázás stb mizériára az szörnyű.

És akkor vannak a "rossz" vevők. Else jön a megbeszélt találkozóra, nem telefonál, nem veszi fel ha hívom, vagy aki már akkor akar alkudni mikor a helyszínen vagyunk, és nem tetszik neki h nem adom oda olcsóbban.

Szóval igen drágák. Ha kell kell, ha nem akkor vedd meg máshol. Ennyi!

2019. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

:O 30e ftos gyerekruha? 10 kotul max 13lattam de 30ert meg sose.


Amugy engem nem dobbent meg. Mindig azt mondom, minden annyit er, amennyiert el lehet adni.

2019. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Valószínűleg az életben nem fogja eladni. Én is szoktam használt cuccot venni a gyereknek, meg eladni is, de nem annyiért, vagy drágábban, mint a boltban.


Kisfiamnak volt egy kedvenc H&M ruhája, amire konkrétan emlékszem mennyiért vettem. Az illető nem hogy olcsóbban, de drágábban adja.

Még ha valami márkás, egyedi ruha lenne...de egy tucat H&M ruháról beszélünk.


30 ezerért nem fogok venni ruhát, mert nem bolondultam meg.

2019. ápr. 23. 18:38
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Engem nem


Az használtan többet ér, mint az új 1500-as ( Pepcos)


Persze olyat is láttam , aki hülyének nézte az embert.


Csak mert szép állapptú Pepco, Tesvo ruha az nem ér annyit

De egy Gap, Next, Mamas&papas, Elle... Stb igen

2019. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Engem csak az döbbent meg, ha van aki ennyiért is megveszi.
2019. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Azért minőségben van különbség az új 1500-as, meg a használt 2500-as közt. De biztos vannak olyanok is, akik szinte új áron kínálják. Azt is számítsd hozzá, hogy ő eredeti áron vette, esetleg alig használták. Egy jó állapotú ruháról senki nem mondja meg, hogy használt, akkor pedig miért ne kérné meg az árát?

Én ilyesmit nem szoktam árulni, de bútorral már van tapasztalatom. Minél olcsóbban adod, annál több komolytalan érdeklődőt vonzol.

2019. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Én a Mayoral ruhákat 6-7 ezer ft-ért szoktam eladni, úgy, hogy 2-3 alkalommal volt a lányomon. És bizony megveszik! Gyönyörű állapotúak, minőségiek. Azért árulom ennyiért, mert úgy vagyok vele, ha valaki ad érte ennyit, akkor oké, ha meg nem, akkor elrakom, hátha lesz még lányom. Aprópénzért nem adnám oda!

Hidd el 3000ft-os farmert is lesz, aki megveszi!

2019. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon elszalltak a használt ruha arak..2-3 ezerért ujat is boven lehet kapni ( olcsobbat is) és kisgyereknél par hónapnál tovább úgysem hordható egy ruha mert kinovi.
2019. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Hat en inkabb veszek rosszabb minosegu ujat, mint eredetileg 30.000-est 5000-ert. De ki hogyan. Azert egy kisgyerek fel evig se hord egy ruhat, annyi ido alatt nem megy tonkre.
2019. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!