Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Csak engem döbbentenek meg a...

Csak engem döbbentenek meg a használt ruha árak?

Figyelt kérdés

Használt gyerek farmer darabjáért képesek 2500-3000 ft-ot elkérni egyesek.

Tényleg van olyan ember aki ezt meg is veszi?


Főleg amikor sok üzletben már 1500 ft-ért újat vesz az ember.


2019. ápr. 23. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Van aki megveszi ennyiért ,de nem ez az általános ,ha valaki ki ad ennyit egy ruháért az az ő dolga adtam már el Vadi új mese könyvet az eredeti ár 2xért és.megveték .
2019. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, megnézném ha te újonnan drágán vennél egy ruhát, azt oda adnád-e valakinek pár száz forintért, csak mert az "használt". Ami ugye azt jelenti, hogy volt a gyereken 2-szer jó esetben.

Lehet venni használt kínaist is apró pénzért, vagy új kínaist kicsit többért. Mindenki eldöntheti, mire költi a pénzt, ahogy te is. Ne vedd meg és kész.

2019. ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

Írok egy megdöbbentőt: tettem fel ruhacsomagot, olcsón. Az anyukám egyik fele odaírt, hogy ilyen ócska xart szégyell ingyen is adni. A másik fele alkudozni kezdett. Hozzáteszem, 100-150/db árra jött ki.

Ugyanezeket a ruhákat feltettem 500-1500/db áron, és mind elkapkodták.

2019. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
12 válaszolnak ,tölem csak olcsón viszik plusz pólót 300ft,/db ami drágább mert ritkán hordta vagy nem is hordta lányom azt el semm viszik .tárolni nincs kedvem és helyem .
2019. ápr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem vagyok szerencsés ezekben a ruha eladásokban. Feltettem a lányom kinőtt, átnőtt ruháit, szinte mind új, mivel sokat vettem volt váltó ruha bőven, nem használtuk őket sokat, de hiába adtam jó áron, semmit sem tudtam eladni. Csak írok pár példát. Farmereket, amiket 4000-ért vettem 1000ft/db áron árultam, bodykat, amik 1500ft/db áron vettem 500ft-ért, stb, de semmit sem sikerült eladni :( . Egy 10 percet viselt 7000 Ft-os nadrágot 3000-ért, de arra sem volt érdeklődő. Úgyhogy sajnos tényleg nagyon nem éri meg drága ruhákat venni, mert rajtad marad :(
2019. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van. Én pl nem szeretem a pepco és társai ruhákat, nálunk szétmentek néhány mosás után. Simán kiadok 10-20 ezret is egy-egy használt ruháért, na nem H&M-esért (azt is szoktam venni), hanem TH, Burberry stb...
2019. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, a használt ruha üzletek elég drágák. Én 3000-ért vettem ott borítéktáskát, ami árban nagyon túlzás volt. Viszont előnye ezeknek az üzleteknek, hogy minőségben jók általában.
2019. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!