Ti mit adnátok 12 fokos szeles borús időben egy 3 hos babára?

Figyelt kérdés
Body, hosszúujjú póló, pulcsi, vastagabb anyag kabát, takaró, melegitő zokni, kissapi? Ez igy vajon jó? Vagy kevés?
2019. ápr. 29. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Sosem öltöztettem túl , hogy legyen immunrendszere, van is , négy éves még sosem volt beteg.

Body, tipego es takaro.

2019. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Amit írtál az - 20 °-ba való öltözet!

Pulcsi, vastag kabát, takaró? Normális vagy?

2019. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem kell ennyi. En extrem fazos vagyok, ilyenkor simat telikabatot veszek fel 🤣
2019. ápr. 29. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es, azért lásd be, nem ezen múlik. Én se öltöztettem túl sose a gyereket, "mégis" 1 év alatt 4-szer voltunk kórházban és legalább tízszer kapott antibiotikumot 2 éves koráig. Most ő is 4. Tény, "megfázva" még sose volt. A veséje miatt kellett a gyógyszer, tágulata volt, ez vezetett folyton fertőzéshez.


Egyébként ha mózesben viszed, akkor a szél faktorral rögtön nem kell számolnod, így kevesebb ruha is elég. Nálunk 1 hónapos a kicsi. Body, rugi, vékony melegítő, cérnasapka és takaró. Így kísértük el a nagyot az oviba reggel, amikor még 10 fok körül volt.

2019. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Body,vékonyabb felső és nadrág, zokni. Polár kezeslábas,vékony takaró. Tegnap igy aludt kint, nem volt melege.
2019. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és egy vékony sapi :)
2019. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam már egy kicsit nagyobb, 5 hónapos. Nálunk is eléggé fújt a szél. Én ezeket adtam rá: rövid ujjú body, zokni, normál vastagságú pamut nadrág, egy cipzáros felső, vékony sapi aminek van fülvédő része + betakartam.
2019. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon fázós vagyok, mint te. Eleinte elkönyveltem a babámat is fázósnak, de rájöttem, hogy kár volt magamból kiindulni, mert ő nem olyan mint én.


Sokszor az volt a baja, hogy melege volt.

2019. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!