24 fokos szobában milyen ruhát adjak a 3 hónapos babámra?

Figyelt kérdés
Próbáltam már több variációt is, de hol izzadt, hol hideg volt keze-lába-arca
2016. jún. 14. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

rövid ujjú body+hálózsák.

vékonyabb zsák+hosszú body

hosszú body, 2 réteg normál polár takaró (ha nem kúszik még ki alóla

zokni, nadrág nem kell

2016. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom teljesen normális ha hideg kezük lábuk mert nem olyan még a vérkeringésük mint egy felnőtté. a tarkójánál benyúlva tudod megállapítani ha valóban melege van, mert akkor ott izzad vagy meleg nagyon a háta.

kérdésre válaszolva, enyém rövid ujjú bodyban, vékony talpas rugiban aludt, meg egy kis vékony plédet is tettem rá...ez két éve november nálunk akkor tájt hűl le a lakás 24 fokosra...júliustól október végéig minimum 26 fok van bent...télen meg 22,5

2016. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy a 24 fokos szobában most, a 1,5 éves lányom egy hosszú ujjú bodyban és egy pizsi gatyában alszik, takaró nélkül, akkor talán a 3 hónaposra ezt adnám: vagy egy hosszú ujjú body és egy nyári hálózsák, vagy egy rugi+ vékony takaró, vagy pedig rövid ujjú body+ rogi takaró nélkül, és ha esetleg úgy látom, akkor egy vékony takaró, vagy csak egy textil pelus takarónak.
2016. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nappali öltözetre gondoltam.
2016. jún. 14. 22:25
 5/13 A kérdező kommentje:
Éjszaka így alszik: rövid ujjú body + vékony hálózsák + vékony takaró (az érzet miatt, én ia még 40 fokban is betakarózok legalább egy lepedővel)
2016. jún. 14. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:
nappal rovidujju bodyban volt meg vekony talpas hosszujju rugiban...26 fokig. afelett neg csak body.
2016. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ne teremtsd meg neki a takarora valo igenyt, epp azert, mert te is betakarozol nyaron is.


A mienk ejjel ujjas body+ikeas takaropled (3 honapos). Nappal itthon ujjatlan body+zokni, ha elmegyunk napozo+zokni, ha kell.

2016. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem a kisebb egy könyékig felhajtott hosszú bodyban van és egy olyan nadrágban, ami a térdét védi, mert elkezdett mászni.

zoknit nem hordanak már.

ha 3 hónapos lenne, egy vékony harisnya+felhajtott hosszú ujjú bodyban lenne.

2016. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elvileg úgy van, hogy amíg nem forog, kúszik, mászik, egy réteggel több ruhát illik ráadni a babára, mint ami rajtad van.
2016. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rajtam 24 fokban bélelt naci van, kötött pulcsival, vastag zoknival. Férjem egy szál alsógatyában flangál itthon. Akkor mennyi is a plusz egy réteg? :)
2016. jún. 14. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!