Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek érdemes pólyát...

Szerintetek érdemes pólyát használni?

Figyelt kérdés
Anyósom mondta, hogy pólyában könnyebb fogni a babákat, öcsém születésénél nem használtunk ilyet. Ikreim lesznek(első saját gyerekek) , szerintetek érdemes pólya vagy valami ami segit a könnyebb fogásban?

2019. ápr. 30. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Kokuszpolyat utaltam, de a korhazi varians szerintem hasznos, de nem sokaig lesz jo, ambar a babanak is biztonsagerzetet ad allitolag.
2019. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiam utálta :( pedig sokan dicsérik
2019. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg egyszerűbb fogni benne, igaza van. De persze anélkül is meg lehet oldani, ez csak annyi, hogy neked segítség.
2019. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olvastam mar olyat is hogy pledbol is meg lehet oldani. Ahhoz van valami "hajtogatasi" leiras valahol? Vagy hogy kell hajtani?
2019. ápr. 30. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha megteheted, akkor inkabb vedd meg, ne bibelodj a hajtogatassal, en is venni fogok most egyet a kistesonak.

Amugy van leiras neten, de sztem anyud is meg tudja mutatni.

(Elso voltam)

2019. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fölösleges. Nem olyan nehéz megfogni egy kisbabát, de cserébe rohadt meleg tud lenni egy pólya, arról nem beszélve, hogy szinte nulla a testkontakt ilyenkor amiről köztudott, hogy a babák nagyon igénylik, ergo megnyugtatni is nehezebb lesz benne ha sír.

De ez csak az én véleményem. Szerintem ikreknél sem segítség.

2019. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekunk volt. En imadtam es a gyerek is. Nyilvan ha nyári akkor nem kinoztam vna ezzel de teli igy siman hasznaltuk egesz sokaig.
2019. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2019. ápr. 30. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Én használtam, mindaddig, míg egyszer reggel hasrafordulva találtam a lányom pólyástól- mai napig nem tudom hogyan hozta össze... Egyébként a csípőfejlődésnek nem tesz jót,nem tudom, hogy a polya volt-e ludas, de volt is gond a csípőjével aztán. Most várom a kistesót, tuti nem fogom pólyázni ☺
2019. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!