Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól érdemes használni a...

Mikortól érdemes használni a pocak párnát?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Vettem de nem valt be.
2019. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha már nem kényelmes az alvás, meg lehet próbálni. 1. terhességem alatt úgy 27 hetes kortól használtam, én nagyon szerettem, ki volt használva rendesen. A hasam félidő után kezdett nőni, szóval olyan hatalmas 27 hetesen se volt még, másnak 20-24 hetes kor között akkora. Szóval kb 27 hetesen nem nagyon ment az alvás, gondoltam veszek egyet.
2019. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a 33. héttől kényelmes. Előtte is próbáltam, akkor nem volt még jó
2019. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kismama vagy szoptatós párnára gondoltam, hanem babáknak valóra.
2019. febr. 18. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
De pocak párnát? Melegítő párnára gondoltál hasfájásra vagy a feje alá aludni?
2019. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom gyerekemmel megszenvedtük a hasalást, rühellte mind az elején (értsd: taknya-nyála egybe ordítás hasaltatásra). Én is nézegettem, de a kicsik nálam ikrek, duplán kellett volna vennem. A Dévényesünk mutatta meg, hogy csavarjak törölközőből hurkát és tegyem a karjuk alá. Kb. úgy hasaltak rajta, mint a pocakpárnán hasaltak volna. (Utáltak persze így is hasalni). Pár hétig kellett amúgy, kár lett volna venni ennyire.


Ha a babád utál hasalni, valószínűleg a vidám, mókás pocakpárnán is utálni fogja az elején. Kényelmetlen a hasalás, mert ugye "dolgozni" kell, tartani a nagy bucit. 😄 Kb. 3-4 hónaposan bajlódtunk mi ezzel, amikotól már elvárás a hasalás, fejtartás. Aztán persze mind megszokta.

2019. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fisher price pocakpárnára gondolsz? Nekem 2 hónapos a lányom, márciusban megveszem neki.
2019. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nekünk ilyen nem volt egyik gyereknél sem, gondolom kornál jobban számít hol tart. Ha hason fekve a fejét se tudja még tartani, akkor nem nagyon van értelme. Ha már szépen tartja hason fekve a fejét, akkor meg lehet próbálni.
2019. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!