Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Reserved gyerekruhák milyen...

Reserved gyerekruhák milyen minôségûek és kb. mekkora a méretezés? Mihez hasonlít keginkább? Elsôsorban kisfiú pólók érdekelnek.

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó minőség én szeretem. De a méretezést így hirtelen nem tudom mihez hasonlítani. H&M es pólók vannak, sztem azzal hasonló
2019. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az árához képest egész jó minőségűek, én 100% pamut anyagúból szoktam vásárolni. Tapasztalaton szerint legalább egy számmal kisebb méretezés a valós méretnél.
2019. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy picit szerintem is kisebb, mint más gyártóknàl, annyi nem tetszik, hogy 1 mosás után kibolyhosodtak a kis kapucnis pulcsik.
2019. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőség, de méret kisebb, mint pl H&M.
2019. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. máj. 9. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kisebb egy számmal de jó minőségűek a ruhák.
2019. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!