Milyen az a mosipelus?

Figyelt kérdés
Megéri? Tényleg jó? Mennyi az ára? Hogyan kell használni?
2019. máj. 8. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Párom nagynénje azt mondta, nekik megéri, mindig van tiszta, kevesebb a szemét, bőrbarát allíthato a mérete meg ilyenek. Árról nem beszéltünk jomagam eldobhatot használok.
2019. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt használok a fiaiknak, szerintem jó.


Ha csak annyit vesz az ember amennyivel kényelmesen lehet pelenkazni, akkor nagyon megéri anyagilag. Ha rakattan és csak azért veszi meg mert tetszik, úgy már nem feltétlen. Akkor is megéri ha az első gyereknek bevásárol és utána AUT használják s tesok.


Lehet venni 1000 és 10000 firintert is pelenkat. Az ár típus és márka függő.


A használat szinten típus függő, van amelyiket pont úgy kell használni, mint az eldobhatos pelenkat.

2019. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Jól sejtem, hogy ez egy mosható pelenka? Leírná valaki, hogyan kell úgy levenni és kimosni, mondjuk egy kiadós babahasmenés után, hogy ne legyen minden tiszta... hát tudjátok mi? Beleteszitek a kakit meg a pisit a mosógépbe a többi ruhával, vagy mi? Vagy külön kell áztatni valami fertőtlenítőben?
2019. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Külön kell. Akció után leveszed, atoblited és egy külön tárolóba teszed mosasig. Esetleg azt is lehet hogy gyors kézzel kimosod. Több fajta van. Van amit cakk pakk mosni kell van aminek csak a betétjét amit beleteszel. Lehet bánni un. kakifogot amivel a sűrűjét ki lehet emelni.

Ajánlom figyelmetekbe a Facebook csoportot. Ott nagyon jól leírnak mindent.

2019. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasznaltam eldobhatot es moshatot is, mibdkettonek vannak elonyei es hatranyai. Elony, hogy valoban borbaratabb, allithato, sokaig jo, van olyan fajtaja, ami ejszaka eldobhatossal atazo babaknal segit ezen a probleman, es onnantol nem kell folyton agynemutcserelni, meg almos gyereket oltoztetni, ha viszont nem megfeleloen hasznaljak, vagy nem cserelik idoben, hajlamosabb altalaban az azasra, mint egy atlagos eldobhatos. Tovabbi elonye, hogy kornyezetkimelo. Aki alapbol gyakran mos, ill. vsn szaritogepe, annak jo, ugyanis nemelyik fajtaja nehezen szarad. Elonye meg, hogy a baba sokkal jobban erzi benne, ha bepisilt, vagy bekakilt, altalaban a moshato pelenka mellett hamarabb szobatisztulnak a gyerekek. Aki EC-zik, annak is altalaban jobban megeri a moshato.


Hatranya, hogy ritka mosas eseten, ha nincs jol kimosva belole a kaki iszonyat budos tud lenni, es tonkreteheti a tobbi pelenkat, amit egyuttmostal vele, lassan szarad, nehezebb megtalalni azt a fazont, ami nem nyomja a baba combjat, megsem azik ki, nagyobb “csomag” (joval vastagabb az eldobhatos pelenkahoz kepest), soknak eleg borsos ara van, ezert erdemesebb belole ujszerut venni, de markasst, amit el tudsz adni, ha nem jon be, vagy nem passzol a fazon.


En nagyreszt eldobhatot hasznaltam amugy, tobbtol ekcemas lett a babam bore, ezert jott be a kepbe az EC es a moshato, vegul sok het kuzdelme utan (ami alatt felvasaroltam az osszes letezo kremet), az EC+moshato kombo segitett helyrehozni a gyerekem boret. Aztan talaltam olyan eldobhatot, amivel EC-zessel kuegeszitve nem jott ki uhra a pelenkakiutes, csak mar majdnem ket eves koraban, de akkor utana szobatiszta lett.


Tudom, hogy marha sok szemet az eldobhato, meg az is iszonyu budos, pedig volt pelenkakukank, fuj de utaltam osszecsomozni es kivinni, jo nehez is volt. Most a masidikkal eleve EC-re keszulok, eloszor eldobhatossal, aztan ha olyan jol megy, akkor talan ujra nekiallok megfelelo moshatot keresgelni.

2019. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!