Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hány ruhája van a gyereketekne...

Hány ruhája van a gyereketeknek? Nekünk kevés szerintetek?

Figyelt kérdés

Mikor megszületett a kisfiam rengeteg ruhát vettem előre, illetve kaptam is, nem győztem eladni őket, mikor kinőtte. Most 8 hónapos és elfogytak a kapott rucik, és mostmár tudom, hogy felesleges annyit venni...

Tehát így van mondjuk összesen a most hordott 74-es méretből: kb 10 nadrág(ebben van elmenős, ill.kantáros, és itthoni nacik is)

Kb 10 rövidujju body

Kb 5 db hosszuujju body

Kb 5 db pulcsi (vékonyabb ill.vastagabb, kapucnis es sima vegyesen)

1 átmeneti kabi, 1 atmeneti mellény.

Kb 3 rövidujju polo...3 harisnya

Rugikat mar nem hord. Van 1-2 kocsicipoje, zoknibol van vagy 15 😅

1-2 ing alkalomra..

Szerintetek mennyi ruha kell a kisbabáknak?

Nálunk általában nincs ruhacsere ha itthon vagyunk egy nap, nem eszi le, nem kakil bele, kúszik már, de hát nem koszos úgy a lakas, hogy orankent csereljem a ruhajat. Nálatok hogy van, mennyi ruha all a szekrenyebe?


2019. máj. 17. 15:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja meg olyan 4 sapka ebbol a meretbol
2019. máj. 17. 15:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányomnak nem volt ennyi ruhája 8 hónaposan. :D

Eleve vagy ~2 hónapig hordta a 74-es méretet.

A pulcsit sokallom, meg a sapkát. Alkalmi ruha? :)

2019. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Csak kb-re tudom, 1 éves:

15 db hosszúujjú body

10 db rövidujjú

15 db nadrág

5 db vastag pulcsi

10 db hosszúujjú vékony felső

10 db rövidujjú / ujjatlan felső

3 db rugi pizsinek

1 átmeneti kabát

3 pár szandál

3 pár zárt cipő

2 harisnya

5 db ruhácska

5 db fürdőruha

20 pár zokni

2 db vékony sapka

2019. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Igaz nem kisbaba már, 4 évesnek most vásároltam be

8 póló ami mintás

4 sima galléros egyszínű

5 rövidnadrág

3 farmer

10 kis boxer

20 pár zokni

5 pulóver

3 ing

Két cipő egy papucs

Ezeket vettem most nyárra neki

2019. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

3 pulcsi, 3 nadrág, 3 kantáros, összesen 8db body, ugyanennyi rugi, 6 póló

1 mellényke, 1 sapka, 1 kiscipő, 1 vastagabb cipő, 1 szandál, 1 kabát és 1 vastagabb kardigán

Úgyis kinövi tök hamar, nem vásárolok egy komplett ruhatárat. Kényelmes, 1xű ruhák.

2019. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

11 hónpos lányomnak (nagyjából)

15 hosszú ujjú body

5 rövid ujjú body

15 leggings

5 talpas nadrág (csak pizsinek használjuk)

3 harisnya

3 kisruha

2 (1 vastag 1 vékony)

1mellény, 1 dzseki

2 sapka

Zoknik (sok)

Plusz két farmer amit kaptunk, az egyik 1x volt rajta, a másik soha

2019. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Az enyem 6 honapos mult es nagyjabol ennyi van neki is, annyi kulonbseggel, hogy hosszu ujju bodyt nem vettem, de vekony hosszu ujju felsobol, polobol es vekonyabb zipzaros kapucnisbol van tobb, valamint ejszakara 2 pizsi es 3 pamutrugdalozo.

A fiam bukos, nyaladzik, a felsot siman cserelem napi 4x (a nyalkendo ellenere), a nadragot is gyakran, ha lebukja.

Ettol tobbet en nem veszek neki egy darabig egy meretbol. Nagyon nagy baba, mar 80-as meretet hord es ahogy nezem ezt sem sokaig.

Eddigi meretekbol tobbet volt sokkal, vettem, kaptunk, megtetszett valami es megvettem, pedig mar volt eleg, stb. De nehany hetnel tovabb semmi sem volt ra jo, sok dolgot ugy adtam el, hogy 1x volt rsjta, vagy soha, a kedvencek is ujszeru allapotban maradtak. Sajnaltam oket. Most meg lassan jon a nyar, megvettem 3 honapja learazason a nyari ruhakat, de 80-asokat vettem, szerintem nem is fog ramenni addigra. (Nem Magyarorszagon elunk, kesobb julius/augusztus lesz nyarias, talan).

2019. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos fiamnak:

KB 10 hosszú ujjú body

15 rövid ujjú body

10 piszirugi

5 db pulcsi

7-8nadrág

10 pár zokni

1 alkalmi szett

1 mellény

5 sapka

1 nagyon vastag pulcsi kabát helyett

3 vékony pulcsi

Nekünk sok van, kB a felét nem is hordja. Mindig body plusz nadrág van csak rajta.

Mindig megfogadom hogy nem veszek ennyit, de pl ha meg tetszik egy nadrág biztos hogy csak szettben lehet kapni, és van hozzá pulcsi is. Persze belebújós, hogy biztos ne tudjam feladni az izgő mozgó menekülő gyerekre...

2019. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elején annyi ruhát vettem, kaptam, örököltünk, hogy kb. olyan 6 hónapos koráig minden ruha egyszer volt csak rajta.

Utána elfogytak a kapott ruhák, de én minden nap mosok, van szárítógépünk is télen , úgyhogy nem volt sok ruhája maximum három váltás.


Most három éves, most tavasszal, nyáron van neki hat rövid nadrág, öt hosszúnadrág ( mind Zara fiu leggins) de ezek télről maradtak ezek már ugye nem kellenek, Olyan kb. 10 rövidujjú póló. Egy vékony farmer ing, egy vastag kardigán. Egy farmer. Két Basa ból sapka, egy vékonyabb és egy vastagabb esőkabát ( kaptuk ).

Egy bőr félcipő, egy Adidas sportcipő, egy gumicsizma, és egy Decathlonos szandál.

2019. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!