Ezekrol a markakrol velemeny?

Figyelt kérdés

Mi a velemenyetek az alabbi babaruha markakrol?

F&F

Pepco

H&M

Esetleg ti hol vasaroltatok ahol nem 5000 egy kis body? :D

Ezek elegge olcso markak de a minosege? Meg ugye mint tudjuk az ujszulottek hamar nonek igy nem tervezek venni 100db ruhat :D

Koszi a valaszokat!':)


2019. máj. 21. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Az F&f jó, én a pepcot nem szeretem, nagyon nyúlik és defomálodik a ruha. A H&M is jó de ott nem sokszor vásároltam max 2 ruhát azok jók voltak. Én a Pimarkban vásárolok, jó minőségű és árban is jó. Bár azt nem tudom, hogy Magyarországon milyen árakon fut az üzlet.
2019. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

F&F-et szeretem, Pepco nem jó minőségű, H&M pedig már nem jó, egyre romlik, már nem vásárolok nekik ott semmit.

Meglepően jó minőségű ruhákat lehet kapni jó árakon a KIKben. Most az utóbbi időben odaszoktam. (másfél éves gyerkőcökre)

Ahol még lehet jókat kifogni az az Auchan in extenso. Van ott is gagyi, mert belefutottam már, de sok jó cuccba is. Brendon is akciósan (ugyebár Nazzi?!), ki lehet fogni ott is néha.

Azt hiszem ennyi. :D

2019. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Pepco, h&m borzalmasak idáig mind csalódás volt.

F&F, Auchanos in extenso, c&a itt vásárolok csak

2019. máj. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pepcoban vettem tegnap egy bodyt es nadragot eleg jo aron. De akkor inkabb az F&F? A h&m olyan jo anyagnak tunt de akkor nem onnan.vasarolok be max 1-2darabot :)

Es mire ertetted kedves kettes Nazzit? Hallottam mar rola,csak nem ertem hogy mire ertetted ..

2019. máj. 22. 03:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Még mindig ezerszer inkább h&m, mint pepco. Utóbbi borzasztó minőség.

FF bodyknak a szabását nem csípem. Combos lányom van, mégis nagy volt rá combban, míg a hm-es kis csinos, nem csúszott fel. Most a fiamra is jobban illik ez a szabás.

Ami még bejött, az a next.

2019. máj. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
F&f H&M C&a pepco mindegyik jó max pepco hajlamos összemeni kicsit mosás után ,Lidl,Aldi ruhái jók és szépek is néz szét ott is nincs mindig de elég sokszor van baba ruha hét.
2019. máj. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Illetve magad döntsd el hogy melyik ruha tetszik mit adsz rá ,én lányomnak minden ruha boltból van volt ruhája takkobol,kikböl kikbe nagyon aranyos ruhák vannak és nem drága f&f ruhák is szépek és jók de C&a H&M , pepco, Charles vögele is van ruhája és mind jó volt nem szakadt ki nem fakultak ki ,és olcsók voltak mert akcióban vetem öket sokszor .én az alapján veszek ruhát hogy tetszik e .mennyibe kerül .én pl Auchan max ünneplös szoknyát veszek ha kell. Mást nem .
2019. máj. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En bodybol csak H&Met vettem, mert ott pattentosak, nem szeretem, ahogy ez a teknosnyaku elall...


Pepcoban, amig kicsi a baba es 1 honap alatt nol ki egy meretet, tokeletes, vagy keosbb olyan ruhakat, amiket bem kell sajnalni.


C&A nem nagy a valasztek, de leertekeleskor szuperek az arak!


F&F itt is pattentos rugikat vettem csomot, jo aron, a minosege is eleg jo.


Kik-ben szerintem vekonyabb gyerekekre vannak tervezve a nadragok, de a felsok itt is jok.


Next, imadom a designt, de sokszor ez sem tartos es picit draga...


Reserved, szereten ezt a boltot is, bar itt se nagy a valasztek, de tok jopofa ruhakat ki lehet fogni!

2019. máj. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Nazzikának csak beköszöntem, mert szereti a Brendont. 😂
2019. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :)

Akkor jobban jarok ha mindenhonnan veszek valamit :D pl a h&m disney orulet van es elegge jo aron aruljak. A pepcoba pedig 300-400 forintert vannak bodyk. Hat akkor korbe jarok mert mar a 31hétben vagyok es most kezdek el vasarolgatni :) koszi a segitseget

2019. máj. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!