Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-Epil terhessègi teszt...

X-Epil terhessègi teszt vèlemény? Ma 8 napja, hogy kèsik a menstruációm. Szemmel látható a 2. csík, vagy folt. Szerintem nem ott van, ahol kellene lennie. A ragasztás mellett van. A vèlemènyetekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kép? Bár 8 nap után eléggé egyértelműnek kellene lennie.
2018. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

X-epillel nekem nincs jó tapasztalatom.

1 hét késés után ugyanolyan halvány, alig látható csík volt rajta, mint 1 nap késés után. Miközben más tesztről meg szinte leugrott a második csík.

De amúgy ha tennél fel képet, többet tudnánk segíteni

2018. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valamièrt nem engedi,hogy kèpet töltsek fel,de küldtem nektek kèpet.Igazából,csak azèrt èrdeklődöm,mert sok rossz tapasztalatot hallottam erről a tesztről.Volt akinek,csak a nemvárt után 10.napon lett halvány pozitív.Ès köszönöm a válaszotokat.
2018. nov. 5. 11:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Kepkuldes.com-ra tedd fel
2018. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]


A kèpminősège gyenge

2018. nov. 5. 12:02
 6/13 anonim ***** válasza:

Picit elazott. Amiatt lehet ilyen. Facelle teszttel jartam hasonloan nem reg. En nem voltam terhes. Am az xepilnel igy a szele fele kell lennie a masodik csiknak.

Ez mar szaradas utani kep?

2018. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez,egy percen belül jelent meg ès száradás után is ugyanilyen maradt.Furcsa,eddig mindig X-Epil tesztet használtam ès nem volt vele ilyen "problèmám",mindenesetre meg fogom ismètelni pár nap mulva.
2018. nov. 5. 12:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha megnezed, az egesz hatter kicsit rozsaszines, elmosodott. Emiatt es a sajat peldam miatt en ezt negativnak vennem, de drukkolok nagyon.
2018. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél (6éve) csak az xepil vált be, de most meglepődtem milyen silány minőség lett. Egyáltalán nem erősödött, elmaszatolódott. Kontrollként intimedet használtam, gyönyörűen látszott az erősödés és mindig egyértelmű volt.
2018. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen,èn is negatívnak vettem,mert nagyon furcsa Köszönöm.:)
2018. nov. 5. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!