Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 3 éves ovis gyerekednek miből...

3 éves ovis gyerekednek miből mennyi ruhàja van és mennyi àgyneműje?

Figyelt kérdés
Szeptembertől lesz ovis ha addigra szobatiszta lesz. Nem tudom mennyi ruhàja legyen összesen, hogy ne kelljen folyton mosni, ha esetleg baleset történne vagy összekeni.

2019. júl. 14. 10:20
 1/8 A kérdező kommentje:
És milyen vitamint adtok neki?
2019. júl. 14. 10:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. :) Nem számolgatom.

De ennél önállóbb lehetnél! Mi olyan nehéz abban, hogy megsaccold, hogy napi hány ruhadarab lehet "nagybalesetes" (magára önt valamit, bepisil, bekakál) és ezt szorozd aszerint milyen gyakran akarsz mosni?

2019. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok ruhája van.

Oviba naponta kell hogy legyen egy teljes szett váltoruha. Ha azt feltételezzük, hogy a gyereket mindennap éri egy baleset, akkor 5 ovisruha, plusz 5 váltoruha kell egy ovis hétre. Ágynemű nekünk oviba nem kellett.

2019. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem teljesen szobatiszta akkor en vinnek be 2 valtas ruhat, biztos ami biztos alapon.

Agynemuje 2 van de huzatja kb 4-5

Nagymama varta neki a huzatokat, igy szinte ingyen volt.

Ruhaja rengeteg van ha nem mosnek 2 hetig eleg lenne

2019. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Agynemu huzat 5 szett, de itthonra is kell :D


2,5 evesen kezdte az ovit.. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor kellett atoltoztetni... Pedig nem szobanoveny típus :D


Ruhat nem mondok, mert nekunk tuti kevesebb van mint az átlag, ahogy elnezem baratnoim lakását...


Alsogatya kb 14db, van sima es boxer is benne. Polo is kb ennyi. Zokni is. Valtoruha a fiamnak a kinti ruha volt.. Plusz 2 polo, 2 gatya, 2 zokni bent. Ha a kintit is osszemocskolta volna, akkor raadjak amiben ment oviba.


Nadrag 7-10db, de ebbe benne van a farmer.. Tehat szepruha is. Pulcsi es kb 7, ebbe van a melegebb es a hosszu ujju "polo"is.


Vitamin... Kvazi tokmindegy, 4 hetbol 2ot beteg volt. Immunotrofina, beres csepp + C vitamin, D vitamin, Broncho waxom... Tokmindegy :D

2019. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja es az oviba menos ruhájat se csereltem naponta..minek? A nadrag, pulcsi jo volt 2-3 napig, addig a 10 percig amig beertunk nem koszolodott el.. Oke, polo es fehernemu csere.. Sot a benti nadragot se kellett cserelnem naponta.
2019. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem számoltam, de én 2 váltást szoktam minden ruhából tartani az oviban, biztos, ami biztos.

Ágyneműt nálunk az ovi biztosítja, de ha az itthonira gondolsz, akkor 3 van neki, bőven elég volt a szobatisztaság kezdetén is.

2019. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ágyneműhuzat szett 2 ovira, 3 itthonra.


Épp a napokban számoltam össze mikor válogattam mert kell mennem vásárolni és felirtam .. most 3,5 éves szobatiszta, ovis lányomnak, nincs külön ovis és itthoni ruha.


- 7 vastag nadrág (tavaly rendeltem, idén talán bele nől)

- 8 hosszú vékony leggings

- 3 bélelt leggings

- 13 vékony térdnadrág

- 22 rövid nadrág

- 36 db póló

- 14 db trikó

- 38 pár zokni

- 32 db bugyi

- 9 vastag pulcsi

- 25 vékony pulcsi

- 14 harisnya de ezeket nem szereti úgyhogy újat kell vennem

- 5 szoknya

- 4 hosszú ujjú szoknyaruha

- 17 rövid ujjú vagy ujjatlan szoknyaruha

- 2 vékony kismellény

2019. júl. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!