Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet kapni nagyon vékony...

Hol lehet kapni nagyon vékony kislányra való egyszínű, nem csiricsáré melegítő nadrágot?

Figyelt kérdés

Olyaami kellene, mint a hm-es basic melegítők vagy a lupilus nadrágok, csak keskenyebb derékkal.

104 centi és 14 kiló, rettenetesen vékony, minden leesik róla.

104-es, 110-es méretben.

Hol keressek ilyet?

Ti hol vesztek?


2019. júl. 16. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pici koruk óta a scamp-től rendelek nadrágokat, nagyon szeretik. Lányom dereka is nagyon vékony de ez nem csúszik le. Már 8 éves de itthonra csak ezt szereti. :-) www.scamp.hu gumiházas kisnadrágok. Viszont nagy a méretezés, érdemes mindig az aktuális mérerénél eggyel kisebbet rendelni.
2019. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Nekem a lányaimnak soha nem volt melegitö nadráguk, az csak a kövérkés gyerekeknek való. Csak is legginst hordanak ha kényelmesben akarnak lenni.
2019. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nextdirect.com
2019. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, 1-es. Ki is ment a fejemből, pedig amikor kicsi volt, akkor rendeltem onnan. Igaz, akkor pont az volt a bajom, hogy szűk volt rá. :) Csecsemőként nem volt vékony.


2-es, nem értünk egyet, de nem baj. Lányomnak pont előnyös a melegítő alsó, mert már a betegesen vékony határát súrolja. Egészséges egyébként.


3, biztos? Fiamnak vettem onnan, de egész szélesnek tűnt. Igaz rá jó volt, de más alkat és még baba, nem 3,5 éves nagy.

2019. júl. 16. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezeket a melegítőket szerettem, amíg kicsik voltak a gyerekek. Mindkettő koraszülött volt, nem voltak túl vastagok, és most sem azok. Ezek voltak az egyetlen melegítők, amikbe nem kellett külön gumit húznom. Nem mellesleg nagyon jó minőségű, nem nyúlt, bolyhosodott, a kicsi még bőven tudta hordani, amit a nagy kinőtt és még tovább is adtam. Facen ki szokták írni, hogy hol árulnak éppen, bababörzéken, nagyobb kirakodó vásárokban kint szoktak lenni, ott meg is tudod próbálni esetleg.

2019. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Decathlon én onét veszek melegitöket.
2019. júl. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!