Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ha összesen három dolgot...

Ha összesen három dolgot mondhatnál, mint legjobb befektetés babacuccok terén, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Amire úgy érzed igazán megérte és hatalmas hasznát veszed. Nyilván pelenkát, vagy autós ülést meg ilyeneket leszámítva, szóval valami ami nem feltétlenül alap felszerelés
2019. nov. 29. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csatos hordozó, babakarám, sópárna
2019. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Èn csak egyet mondok, nem vagyok felesleges cucc halmozó:

Első gyereknél: rezgő pihenő szék volt a megmentőnk

Másodiknàl: bébiőr


😀

2019. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbb, 100 ft-os boltban lőtt, rányomható tetejű kis csőrös pohár. A rácsavarós drága folyton csámpásan állt, és nehéz volt elmosni.

Nagy, pelenka anyagú fürdőlepedő. Iskolás korban is tökéletes, pl hajat szárítani.

Bébiőr. Nem légzésfigyelő, csak bébiőr, 3 szintes a házunk.

2019. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyenlőre csak 1et tudok mondani. Hordozó kendő. Életmentő mikor nyűgös a kicsi.
2019. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hordozókendő, nagyméretű textilpelus pólyának (nagyon sokat segített az alvásban), valamint a légzésfigyelő.
2019. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez gyerekenként változhat, ki kell majd tapasztalnod.

Ami a fiamnál életmentő volt: hordozókendő az elején, aztán mei tai (a szepa idején szó szerint abban élt), elektromos hinta a fogzás idején, amikor már nem tudtam ringatni a nagy popóját, de órákat ébren voltunk éjjelente.

A kislányomnál: babakocsi. Babakocsifüggő volt.

Kíváncsi vagyok, a harmadiknak mi lesz a mániája😊

2019. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Számomra is a fürdőlepedő méretű pelenka textil pelenka az egyik nagy kedvenc.


A második az IKEA antilop etetőszék ami ellen kézzel lábbal tiltakoztam és vettem egy csilivilli össze-vissza állíthatót, amit aztán nem győztem takarítani. Végül vettem egy ikeásat, ez nálam torony magasan vezet. Mert nagyjából másfél perc letakarítani.


Harmadik pedig a pelenkakuka, sokak szerint felesleges. Én szeretem hogy van.

2019. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

1. meitai. a 3. gyereket szolgálja ki már, 10 éve vettem, még mindig imádom, sokkal jobb, mint a csatos hordozó, és egyszerűbb, mint a kendő.

2. egy babaszékké alakítható pelenkázótáska. szuperjó, mert vendégségben, irodában, akárhol biztonságos ülés egy babának, amibe be van csatolva, és nem kell folyton tartani.

3. aventes anyatejtároló poharak. mindenre jók, imádom őket.

2019. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Elektromos hinta ami vízcsovogád hangot adott. Abban mindig megnyugodott a fiam.

Bébiőr ha nagy a lakás, kertes házba laksz, de nyaraláskor is szuper.

Isofixes hordozó autóba. Sokkal könnyebb volt csak rákattintani meg leemelni mint övvel bekötni. De nyilván ehhez kell egy olyan autó, meg az, hogy sokat utazz. Én anyukámhoz mentem két naponta

2019. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Adamo hinta, hordozókendő, hordozós kabát.
2019. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!