Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ki milyen módszerrel tisztítot...

Ki milyen módszerrel tisztította meg a gyerekszobában a bútorokat?

Figyelt kérdés
Februárban érkezik a baba, lett egy "új", keveset használt szekrénysorunk. Kérdesem, hogy portörlés,domestosos vízzel alapos átmosás, áttörölgetés elegendő? Ki milyen tisztítószereket használt? Nemrég festettük ki a szobát, nem piszkos semmi, csak szeretnék egy "bacitalanítást". Köszi a válaszokat!

2019. dec. 28. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen lemosod, a domsetos teljesen fölösleges!
2019. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Első gyerek, mi?

Nem kell ennyire túllihegni Ennyi erővel vehetnél a gyereknek egy inkubátort, hogy abban legyen 0-24-ben.

2019. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sima vegyszeresen tisztítottam



A rácsokat a kiságyon töröltem át a sima tisztítás után fertőtlenítős kendővel.


Domestost hanyagoltam..

2019. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, első gyerek. De mivel használt a szekrény, ezért kérdeztem a fertőtlenítést.
2019. dec. 28. 16:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ember erősebb annál hogy egy használt szekrény kárt tegyen benne.

2 évessel költöztünk egy családi házba amiben az előző tulaj bútorai voltak addig, amíg a sajátunk meg nem érkezett (hosszú sztori, kb 3 hónapot így éltünk). Egyikünknek sem lett baja. Egy csecsemőnek se lett volna.

Már bocsánat, de egy putriban is felnőnek a babák.

Nyugodtan tisztítsd ahogy szeretnéd, biztos elegendő lesz úgy. :)

2019. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
És a 2., 3. gyereknél is fertőtleníteni fogod? Nem. :)
2019. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Először meglátjuk, hogy boldogulunk egy gyerkőccel :D köszi a válaszokat!
2019. dec. 28. 16:43
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha gyerek cuccait kellett fertőtleníteni (főleg mikor másfél hónapig kínlódunk a szájpenésszel) ecetet használtam. Én is használt bútort vettem a gyerekszobába ott is ecetet használtam fertőtlenítésre.
2019. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. dec. 28. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha megnyugtat, hogy két csepp Domestos-t teszel a vízbe, tegyél nyugodtan. Utána tiszta vízzel úgyis áttörlöd. Én is tennék, még ha a többedik gyerekemről is lenne szó.
2019. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!