Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Bippa Kft bababoltról kinek...

Bippa Kft bababoltról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Kombi kiságyat néztünk ott főleg, elég jó árban van, jó minőségűek?
2020. jan. 18. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mindent ott vettem a gyerek szuletesere. Meg vagyok elégedve. A baba kocsit is ott vettem, és nagyon strapabíró. Erdőt járok vele, és 1x kellett csak kereket cserélni, ami kapható ott hozzá. Nagyon kedvesek segítőkészek az eladók, és tapasztaltak. Legutóbb overál vettem ott, ami jó áron volt és nagyon meleg. Mi baba bútor szettet vettünk, szekrényt, kiságyat, ami később aggya alakítható, komodot, amiről leszerelheto a pelenkázó, és egy kis tároló ládikat. Annyi a negatívum, hogy nem szállítják ki, viszont, terhesen hoztam el az egész pakkot, úgy hogy az eladó hölgyek iszonyat helytakarekosan pakoltak a kis fabiamba mindent....
2020. jan. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!