Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Akinek van adamo hintája a...

Akinek van adamo hintája a kisgyermekének, mi a véleménye róla? Gondolkodom rajta, hogy én is vennék a születendő gyermekemnek.

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindkét gyerek nagyon imádta! sokat aludtak is benne. nagyon jó egyensúlyérzék fejlesztő. mi a lakásban több helyre is fel tudtuk akasztani, így mindig ott volt, ahol éppen dolgom volt. sokáig használták, ülve is élvezték. szerintem nagyon megéri!
2013. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Kislányom szereti. Ha már nagyon nyűgös, de aludni nem akar, megváltás :) Ő is szereti és én is, nem bántam meg, hogy megvettem :)4 és fél hós kislány anyukája
2013. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, a nagyobbik gyerek kicsit több, mint másfél éves koráig használta. A kicsi most másfél éves, bőven használja, abban alszik délután. Nekünk megérte. Ja, és rugó legyen hozzá mindenképpen, ha utánzatot veszel a kötelet mindenképpen nézd meg, hogy jó vastag legyen, mert a barátnőmnek olyan küldtek, amin egy vékony kendermadzag volt.
2013. nov. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!