Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Elromlott a légzésfigyelő?

Elromlott a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
11 hónapos lányom kezébe került az egység és földhöz vágta. Nem erősen, de azért koppant. Utána hiába kapcsoltam be, semmire nem reagált. Viszont azt észrevettem, hogy ha megrázom, az elemek zörögnek, mintha nem érintkeznênek jól. Többször kivettem, vissza raktam őket, de hiába. Ha este hazajön párom, megnézetem vele, de hátha tud adni vki vmi tippet, mi lehet a gond, esetleg járt-e vki hasonlóan. Amúgy Angelcare légzésfigyelőről van szó.

2020. jan. 20. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre a hibára tippet sajnos nem tudok. Viszont angelcare légzésfigyelőnk (pár hónapos, garanciás) elromlott, mert a 7hós kislányunk sokat ugrált a kiságyban.

Ajánlom a szervízt, ha garanciás.

2020. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos nem garanciás.
2020. jan. 20. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ehhez látni kéne, de már úgyse kell a kütyü. 11 hónaposan már annak is nagyobb az esélye, hogy spontán felrobban a készülék és leég tőle a ház, minthogy a gyerek légzése leálljon. Igen, tudom, 1 évet írnak rá, de csak az egyszerűség kedvéért. A SIDS veszélynek a 9-10. hónapban már vége.
2020. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!