Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ha mindent használtan veszek,...

Ha mindent használtan veszek, kb. mennyiből jönnek ki csak a babacuccok? (kiságy, babakocsi, babaruhák, légzésfigyelő, stb. )

Figyelt kérdés
A matracot és természetesen a tisztasági kendőt, pelenkát nem használtan venném.
2019. szept. 1. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Baba kocsi 30 ezer

Legzesfigyelo 8 ezer

Babaruha kB 40 ezer (téli, alvos, csere) nekem téli babám volt.

Kisagy 20 ezer.

2019. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Mi a cél? Környezettudatosság vagy spórolás?

Mert kiságy van újonnan is 9900-ért (második gyerek alszik benne, semmi baja). Venne a fene 20-ért használtat.

2019. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ha minden igaz, ismerős által olcsón hozzá tudok jutni babakocsihoz és babaágyhoz, mindkettő elég jó minőségű. Még a többi cucc érdekelne, ha esetleg vmit kifelejtettem volna, és mindenképp szükséges, hogy azok mennyibe kerülnének. Van pl még kád, meg ilyesmi, de ezek is mind vannak fent használtan.

Téli babáról van szó, amúgy.


Köszönöm az eddig válaszokat.

2019. szept. 1. 11:48
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Úgy is drága kb 150.000 biztos es ebben alapdolgok vannak tehát babahinta, jatszószonyeg stb nincs
2019. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2 500-ért láttam hibátlan kiságyat, 10ezerért gyönyörű babakocsit bolhapiacon. Babaruhák darabja is filléres szintén bolhapiacon, börzéken és szépek igazán, alig hordja egy gyerek. Légzésfigyelőt is biztos lehet venni olcsón, azt pont nem tudom mert mi sosem használtunk egyiknél sem.
2019. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippet :)


mi az a babahinta? lakásba is fel lehet azt szerelni? én ilyesmiben nem gondolkodtam amúgy.

2019. szept. 1. 12:08
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen az fontos, hogy spórolni akarsz, vagy környezettudatos vagy...

Mert babakocsit mi is használtan vettük 80-ért de újonnan 180 lett volna, a bútort is néztük használtan, a szett olyan 150 körül lett volna, de végül újat vettünk.

2019. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék spórolni, mert ha használtan tudok valamiből jó minőségűt venni, akkor felesleges az újra több pénzt kiadni. Magamnak is így szoktam vásárolni, kivéve ruhákat, de hát a babák nagyon gyorsan kinövik a ruháikat, szerintem ott nem baj, ha használt, de javítsatok ki, ha tévednék.
2019. szept. 1. 12:28
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Én kb 50ből kijöttem. Rengeteg mindent kaptam rokonoktól, babakocsit jófogásról szereztem be 15ert, kiságyat 4ért találtam rozoga állapotban, felújítottam. Ruhákat elég a turiból, úgyis kinövi. Egy gyerek fillérekbe kerül amíg nem megy iskolába.
2019. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nah, végre egy példa, a 2012-es kérdésekből összeolvasgatott 1 milliós költségekkel szemben :D
2019. szept. 1. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!