Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van olyan köztetek ahol a...

Van olyan köztetek ahol a kiságy a nappaliban van?

Figyelt kérdés
A háló nagyon pici és nem fér el benne a kiságy.
2020. jan. 27. 09:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk 2 verzió lett volna


8nm sem volt a háló mégis befért volna


Vagy mentünk volna a nappaliba mi...

Pont amiatt, hogy este nyugodtan tudjon aludni már..

Végül megoldottuk a költözést..


Egyébként előttünk abban a 8nm ben 2gyerek volt a nappaliban meg a szülők..


Esetleg galériaágy nektek, pici alattatok a kiságyban?’

2020. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem lesz mindig ujszulott a baba. Elobb utobb zavarni fogjatok. Csak az a jo megoldas, ha eladod az agyatokat es kikoltoztok a nappaliba. Erre idovel ugyis rajossz, ha most nem hiszed el. Vagy koltozes.
2020. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%

Lehet lepontozni.

Ilyen körülmények közé minek szülsz?

2020. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Amíg nincs meg a baba sokan nem tudják elképzelni de higgyétek el, a gyereknek nem fog feltétlen tetszeni ami szerintetek logikus. Az én babám például sokáig csak a mi ágyunkban aludt jól (pedig én aztán megesküdtem, hogy ilyet sosem teszek...:D) aztán meg babaöbölben. Még nem használjuk a szobáját és az abban lévő ágyat, pedig igen, három lépés a mi szobánktól, de egy kisbaba közelségre vágyik az első pár hónapban. Kevés olyan szerencsés ember vagy akinek a gyereke az első perctől kezdve a saját szobájában alszik. Szóval nem kell neki külön szoba, de azt oldjátok meg, hogy a közeletekben lehessenek ha nem akarsz egész éjjel a három lépésre lévő szobában fekvő gyerek felett görnyedni
2020. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

10 a babákat pár hónapos korukig nem zavarja a zaj, de azután már igen!

Nálunk a hálóban van a kiságy, 12 nm az egész. Nem fér be nálatok a hálóba?

Ha alvásidöben nem csinálsz semmit a nappaliban és a konyha se hallatszik be, akkor akár a nappaliban is alhat, de engem zavarna, hogy egy filmet se tudok megnézni, csak a hálóban lehetek.

2020. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kislányunk fél éves. Úgy rendeztük hogy beférjen a babaágy. Most nézünk nagyobb házat. Muszáj lesz nektek is nagyobbat keresni, vagy bővíteni, hiszen akkor nincs semmi magánélet. A kicsi 8 körül elalszik, de csak teljes sötétben alszik jót, úgyhogy filmnézés kilőve. Kell a sajat szoba 🙂
2020. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 nagy szoba van + egy pici háló, ami jelenleg dolgozó szoba, a nagyobbik nagy szoba 20 nm, nyáron az ablakokat kicseréltettem, majd ha szükséges egy gipszkarton fallal el tudjuk felezni, de legalább az ablakok már megvannak, egyenlőre abban a szobában vagyunk mi a feleségemmel, és itt lesz a baba ágy is (márciusban születik a baba), a nagyobbik lányunk 7 éves, az övé a másik nagy szoba, 18 nm, ha a nagyobbik nagy szobából lesz 2 gyerek szoba akkor szobát cserélünk a lányunkkal. 8 évig laktunk egy kis garzon lakásban, 6 évig hárman, egy szobában, nem volt probléma, volt, hogy vendég is aludt nálunk.
2020. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, és nem volt gond az altatással, vagy ugye mig a baba aludt és ti meg pl. foztetek, mosogattatok, stb., ami azert nem jar hang nelkul? Vagy mondjuk mikor vendegetek volt, tudott pihenni a baba?
2020. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18/18 nak.

Sosem volt ilyen problémánk, inkább azzal voltak gondok, hogy 3 műszakban dolgoztam /dolgozom, és éjszakás műszak után sosem tudtam magam kialudni, mert nekem is ugyanúgy kelni kellett a gyerekkel, amikor nagyon sírós volt még az elején akkor kint aludtam kemping ágyon a konyhában,feleségem meg bent a babával a szobában.

2020. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Koszi, akkor remelem nekunk is meg majd gordulekenyen amig nem sikerul nagyobb lakasba koltoznunk.
2020. jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!