Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kislánynak fa babakonyhat...

Kislánynak fa babakonyhat érdemes első születésnapjára venni?

Figyelt kérdés
A nagy tesóról (fiú) sokmindene megvan. Mit érdemes venni neki, ami hasznos is?

2020. febr. 20. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem még nem értékelné...
2020. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Az én lányom az első szülinapjára kapott. Azóta is mindennap fôz 😄
2020. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Egy egy évesnek nagyon semmit se érdemes venni, nem fogja fel és úgyis hamar megunja. Vegyél egy rongybabát, amin megtanuljatok a testrészeket vagy egy maga után hozható, guruló állatot, ezt nagyon szoktál szeretni.
2020. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Az én lányom kinőtte a babakonyhát, viszont a tesó, öcsikéje imádja, meg örökölte, állandóan rakosgatja a müanyag zöldségeket, fazekat, kever-kavar, persze a maga módján. Az én fiam amióta jár játszik vele, nekünk bejött, műanyagunk van, mi rögzítettük a falhoz, nehogy felboruljon, ráessen a gyerekre, szerintem a fából készültet is érdemes, még ilyen kicsik.
2020. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

13 hónapos a lányom, nem unja neg hamar a játékait amúgy. Ezeket szereti:

- nagy ikeás plüssorángurán

- mentőautó beteggel, gépésszel, pár stilizált eü cuccal (mentőscsalád vagyunk), de az összes kisautót nagyon szereti

- fa helikopter, gurulós katica

- különböző kockák (van színes gumiból meg kartonból ilyen építő)

- montessori torony

- gyerek hangszerek,

- búgócsiga

- könyvek,.most épp járművekkel (scolar könyvek nagyon jók)

- mágnesek, mindenféle tőlem csórt nyaklánc

- bábok.

Ha még eszembe jut vmi, leírom.

2020. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most labdamánia is van.
2020. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2020. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is kicsi még, a miénk minden olyat szeret, ami zenél.
2020. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, valahogy én is Kicsinek érzem még ehhez, de akik írták, hogy igenis szereti a gyereke ez bizonyítja minden gyerek mas. Várunk még vele, majd később Megvesszük neki. A fél sorolt jatrkotleteket is köszönöm, mindenünk megvan. Még Van műanyag babakonyhank is a padláson, a Kisfiamnak vettük anno, de lányomnak fából szeretném, biztos többet fog vele játszani. Akkor még gondolkodnom kell, állandóan bombáznakba a nagyszülők a kérdéseikkel. Köszönöm mindenkinek.
2020. febr. 21. 05:11
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

5 vagyok, még azt szerettem volna írni, hogy az én lányom is már kezd szerepjátszani pl mutogatja hogy itassam meg a plüssmajmot. Karácsonyra mi is kaptunk ilyen tányéros játèkot, és vezetett játékként tudtuk is játszani, de nagyon kellett vezetni (kb én muzogattam hogy főzök, terítek, ő meg csak mutatta a plüsst, hogy egyen). Magától csak kipakolta a sok apró darabot mindenféle funkción nèlkül a kupiba, átmászort rajtuk stb.

Én ezért tettem el, mert úgy éreztem, hogy most még nem erre van szüksége.

2020. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!