Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ezeket a dolgokat erdemes...

Ezeket a dolgokat erdemes elore megvenni vagy raernek?

Figyelt kérdés
Elso baba, segitsetek. Tehat a kerdeses dolgok: baba hordozokendo, rezgos babapiheno, jatszoszonyeg jatekokkal, sterilizator es cumisuveg melegito. Bnom szerint felesleges mindent megvenni elore, majd alakul plusz a szulok is be akarnak segiteni majd egy ket dologgal..egy Adamo hintat hozunk el, de azt is azert vettem meg elore, mert nagyon jo aron elkaptam allvannyal...
2020. aug. 14. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Húha.

El van döntve hogy tápszeres lesz vagy cumisüveges? Mert ha nincs akkor az ilyenek ráérnek. Én pl mam Anti Colic üveget használtam, amit mikróban vízzel lehet önmagában sterilizálni, direkt erre találták ki a szerkezetét. Cumisüveg melegítő pl 20 emberből 2nek hasznos, mindenki másnak fölösleges.

Rezgő pihenő széket ajándékba kaptunk de max 2x használtuk mert jobban elvolt a fiam a földön pokrócon, játszószőnyegen. Ha van már hinta, akkor a szék csak foglalja a helyet.


Szerintem minél több dolgot hagyj későbbre. Először nézd meg milyen lesz a babád. Hol fogja jól érezni magát.

2020. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Én ezeket mind megvettem, a hordozó kendő viszont hiba volt, mert használat közben derült ki, hogy nem a megfelelőt választottam.
2020. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem teljesen felesleges ezeket a dolgokat előre megvenni a babát az első pár hónapban nem igazán fogja érdekelni semmi az első félévet néhány rágókával simán ki lehet húzni a játékok terén. A rezgős pihenő hülyeség nem fogja jól viselni hogy folyamatosan remeg az ahol fekszik legszívesebben amúgy is a szülei melllasán akar majd megpihenni. A sterilizátort megvehetitek előre is, de a cumisüceg melegítő értelmetlen mert ha anyatejet iszik valszleg mellből fogja ha meg fejt tejet (lefejt anyatej) akkor is langyos lesz magától, a többi italt pedig mikróban is lehet melegíteni. A hordozókendőt pedig előtte ki kell próbálni mielőtt megveszitek mert lehet hogy a babának és a mamának js kényelmetlen pláne 30 fokban.
2020. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Is*
2020. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

A játszószőnyeg rohadtul ráér, jó pár hétig nem fogja érdekelni úgysem.

Cumisüveget sem vettem előre, mert abból indultam ki, hogy szoptatni fogok, max ha izgulsz, érdemes előre kinézni, milyen fajtát szeretnél, hogy apa csak elugorhasson érte a boltba.

A többit megveheted.

2020. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
2-es vagyok, azt még hozzátettém, hogy mi először sima pihenő széket vettünk, de vhogy nem jött be, úgyhogy lehet avval is érdemes várni. Kb 4 hónapos volt, amikor egy másikat vettünk, annak volt rezgő funkciója, de nem használtuk. Cumisüvegből csak egyet vettem, mert én is a szoptatásra akartam fektetni a hangsúlyt, de vésztartaléknak jó volt.
2020. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En is nagyon akarok szoptatni, igy ugy gondolom nem veszem meg ezeket, aztan meglatjuk.. Cumisuveget vettem thomme tippee anti colic ot, mert akcioban volt 2 db 2 cumival. Akkor egyelore ezeket nem halmozom fel, vegulis olyan vilag van, hogy ezeket seprrc alatt be lehet szerezni :)
2020. aug. 15. 07:57
 8/8 khniki ***** válasza:

A hordozásról babával együtt kell döntened. Elmész egy hordozóházba, ahol kipróbálhatsz több mindent, segítenek kiválasztani a legoptimálisabb hordozási formát.

Nekünk pihenőszékünk, hintánk nem volt.

Cumisüveg volt a bizti kedvéért, a mellszíbóhoz mikrós sterilizáló is tartozott. Melegítőt később vettem a bébiételekhez, amíg nem akartam mikrózni a kajáját.

Játszószőnyeget előre vettem.

2020. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!